شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت کمپ ایر

شرکت نفت کمپ ایر که در سال ۱۸۵۹ فعالیت خود را در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی آغاز نمود یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید انواع روانکار و روغن های صنعتی محسوب میشود. شرکت نفت کمپ ایر امروزه در زمزه بزرگترین شرکت های تامین انواع روغن ها و محصولات نفتی قرار گرفته است که از جمله بازارهای هدف این شرکت ایران میباشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

انواع روغن کمپ ایر را میتوان در مدل های مختلف خریداری نمود که هر یک از این مدل ها نیز در نمایندگی ها قابل عرضه میباشند. انواع روغن کمپ ایر در مدل های مختلف تنها در نمایندگی ها به صورت اورجینال بفروش میرسند و در فروشگاه ها نوع تقلبی آنرا خواهید یافت. انواع روغن کمپ ایر را از شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا بصورت اینترنتی سفارش داده و در محل تحویل بگیرید.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت کمپ ایر

شرکت کمپ ایر محصولاتی که در کارخانجات خود تولید میشود را تنها به نمایندگی های مجاز عرضه میکند و در بیشتر فروشگاه ها نوع تقلبی این محصولات عرضه میشوند. از نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت کمپ ایر به راحتی میتوانید با کیفیت ترین محصولات از نوع اصلی و اورجینال را تهیه نمایید.

شرکت نفت ComPair

خرید محصولات شرکت نفت کمپ ایر

خرید محصولات شرکت نفت کمپ ایر از نمایندگی ها هیچ ریسکی نخواهد داشت و به راحتی میتوانید خرید خود را انجام دهید اما در انتخاب نمایندگی ها باید دقت زیادی به خرج دهید زیرا بسیاری از فروشگاه ها وجود دارند که نام نمایندگی را بر روی خود گذاشته اند که در حقیقت مجوز فعالیت به عنوان نمایندگی را ندارند.

فروش محصولات شرکت نفت کمپ ایر

فروش محصولات شرکت نفت کمپ ایر در حالی به صورت حضوری انجام میشود که شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا انواع محصولات این شرکت را به صورت آنلاین نیز عرضه میکند و دیگر نیازی به حضور در محل نمایندگی برای خرید محصول مورد نظر نمیباشد. فروش محصولات شرکت نفت کمپ ایر بصورت حضوری برای افرادی مناسب است که به نمایندگی ها دسترسی دارند و افرادی که با نمایندگی ها فاصله زیادی دارند باید خرید اینترنتی را انتخاب کنند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()