شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت نیناس

کشور سوئد در زمینه استخراج و تولید محصولات نفتی یکی از شرکت های پیشتاز محسوب میشود که با تولیدات انبوه خود توانسته بازارهای دنیا به خصوص ایران را تحت پوشش خود در آورد. شرکت نفت نیناس یکی از شرکت های فعال در کشور سوئد است که در سال ۱۹۲۸ فعالیت خود را آغاز کرد و دفتر کار این شرکت نیز در شهر استکهلم واقع شده است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

طیف گسترده ای از انواع روغن نیناس تولید و عرضه میشوند که میتوان به مدل های مختلف روانکارها، روغن های حرارتی و محصولاتی از این دست اشاره نمود که همگی نیز در بازارهای جهای از فروش بالایی برخوردار هستند و به دلیل کیفیت بالا گوی سبقت را از برخی برندها ربوده اند.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت نیناس

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت نیناس در ایران تاسیس شده است که البته در هر شهر میتوان تعدادی از این نمایندگی ها را یافت. نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت نیناس به دلیل اینکه شعبه های کمی در هر شهر دارد نتوانسته نیاز خریداران را به خوبی برطرف نماید. اما شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا به عنوان نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت نیناس اقدام به فروش آنلاین محصولات خود نموده است که خریدار از هر نقطه کشور میتواند خرید خود را انجام دهد.

شرکت نفت Nynas

خرید محصولات شرکت نفت نیناس

اگر خرید محصولات شرکت نفت نیناس را از نمایندگی ها انجام دهید مطممئن خواهید بود که محصول مورد نظر خود را به صورت اورجینال تهیه کرده اید. خرید محصولات شرکت نفت نیناس از نمایندگی ها حتما نباید به صورت  حضوری انجام شود بلکه میتوانید خرید خود را به صورت غیر حضوری و آنلاین از شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا نیز انجام دهید.

فروش محصولات شرکت نفت نیناس

اگر فروش محصولا شرکت نفت نیناس تنها بصورت حضوری در نمایندگی ها انجام شود مطمئنا مشتری با مشکل مواجه خواهد شد زیرا یافتن یک نمایندگی کار چندان آسانی نیست. فروش محصولات شرکت نفت نیناس در نمایندگی ها باید به صورت اینترنتی نیز انجام شود که البته در ایران تنها شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا اقدام به عرضه محصولات این برند بصورت اینترنتی کرده است. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()