شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت اینگر سولرند

شرکت نفت اینگر سولرند یک شرکت فعال در حوزه نفتی است که از شرکت های دو ملیتی محسوب میشود. شرکت نفت اینگر سولرند شرکتی آمریکایی ایرلندی است که که در سال ۱۹۰۵ فعالیت خود را آغاز نمود و امروزه با ۶۰۰۰۰ کارمند در سراسر جهان مشغول به فعالیت میباشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

از انواع روغن اینگر سولرند میتوان به روغن های صنعتی بخصوص روغن های کمپرسور و همچنین روانکارها اشاره نمود که از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. انواع روغن اینگر سولرند به دلیل اینکه وارداتی هستند بصورت تقلبی نیز در بازار بفروش میرسند. فروش انواع روغن اینگر سولرند از نوع تقلبی یکی از مشکلاتی است که خریدار همواره با آن مواجه بوده است. برای تهیه انواع روغن اینگر سولرند با کیفیت بالا و اورجینال بهتر است به نمایندگی ها مراجعه کنید.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت اینگر سولرند

با وجود اینکه در نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت اینگر سولرند انواع روغن های صنعتی  و روانکارهای این شرکت به فروش میرسند اما برخی از خریداران اصرار دارند تا خرید خود را از فروشگاه هایی که هیچگونه مجوزی برای فعالیت ندارند تهیه کنند که البته تنها محصولات تقلبی عایدشان خواهد شد. با خرید از نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت اینگر سورلند تنها محصولات اورجینال را تهیه خواهید نمود که یک امتیاز بزرگ محسوب میشود.

شرکت نفت IngersollRand

خرید  محصولات شرکت نفت اینگر سولرند

برای خرید محصولات شرکت نفت اینگر سولرند در هر نقطه از ایران هیچگونه مشکلی نخواهید داشت زیرا امکان خرید اینترنتی نیز فراهم شده است که یک مزیت بزرگ محسوب میشود.

فروش محصولات شرکت نفت اینگر سولرند

شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا در زمینه فروش محصولات شرکت نفت اینگر سولرند همواره پیشتاز بوده زیرا محصولات کاملا اورجینال این شرکت در هر نوع و مدلی که باشد به صورت اینترنتی قابل خرید بوده و به تمام نقاط کشور نیز ارسال میگردد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()