شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت ساسول

ساسول یکی از شرکت های نفتی آفریقای جنوبی است که انواع محصولات نفتی را تولید و به بازار عرضه میکند. ساسول در زمینه تولید انواع روانکارها، روغن های صنعتی و دیگر محصولات نفتی یکی از شرکت های پیشتاز میباشد که توانسته بازارهای دنیا و همچنین ایران را تحت پوشش خود قرار دهد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

انواع روغن ساسول در مدل های مختلف تا کنون تولید شده اند که تمام مدل های این برند از روغن را نمیتوانید در تمامی فروشگاه ها بیابید. انواع روغن ساسول در مدل های مختلف را تنها در نمایندگی هایی که هر چند تعداد آنها در سطح شهر کم میباشد میتوانید یافته و خریداری نمایید.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت ساسول

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت ساسول در ایران تنها مرکزی است که اقدام به عرضه انواع روغن های با برند ساسول میکند و باید توجه داشته باشید که فروشگاه ها مراکز مناسبی برای فروش این محصولات به شمار نمیروند.  در نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت ساسول امکان خرید محصولات اورجینال وجود دارد در صورتی که در بیشتر فروشگاه ها تنها محصولات تقلبی و بی کیفیت عرضه میشود.

شرکت نفت Sasol

خرید محصولات شرکت نفت ساسول

برای خرید محصولات شرکت نفت ساسول میتوان راحت ترین روش را انتخاب نمود و آن هم خرید اینترنتی میباشد. خرید محصولات شرکت نفت ساسول به صورت اینترنتی علاوه بر صرفه جویی در زمان و انرژی میتواند در هزینه های شما نیز صرفه جویی کند.

فروش محصولات شرکت نفت ساسول

فروش محصولات شرکت نفت ساسول در ایران به نمایندگی ها واگذار شده است که یکی از معتبرترین این نمایندگی ها شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا میباشد. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا یکی از اولین نمایندگی هایی است که در ایران تاسیس شده است و از زمان شروع کار خود فروش محصولات شرکت نفت ساسول را نیز جزو خدمات ارزنده خود در نظر گرفته است. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا امکان فروش محصولات شرکت نفت ساسول را بصورت اینترنتی فراهم کرده است و اگر امکان خرید حضوری برای شما وجود ندارد میتوانید خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()