شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت اس تی پی

شرکت نفت اس تی پی یکی دیگر از شرکت های نفتی آمریکایی است که محصولات بسیار با کیفیت و متنوعی را تولید و عرضه میکند. شرکت نفت اس تی پی شهرت بالایی در زمینه تولید روغن های صنعتی و همچنین  مکمل های روغن موتور دارد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

انواع روغن اس تی پی را میتوان افزودنی های سوخت خودرو، افزودنی های روغن موتور خودرو، روغن ترمز و افزودنی های چند منظوره را نام برد. البته انواع روغن اس تی پی نیز وجود دارد که کابرد آنها تنها به خودرو ختم نمیشود و میتوان به مدل های مختلف روغن صنعتی و روانکارهای این شرکت اشاره نمود.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت اس تی پی

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت اس تی پی از مراکزی به شمار میرود که توسط شرکت اس تی پی تعیین شده اند. در واقع تنها نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت اس تی پی است که اجازه فروش محصولات اورجینال این شرکت را دارد. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا نیز نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت اس تی پی را بر عهده دارد و علاوه بر تهران توانسته تمام کشور را با فروش اینترنتی تحت پوشش خود در آورد.

شرکت نفت اس تی پی

خرید محصولات شرکت نفت اس تی پی

برای خرید محصولات شرکت نفت اس تی پی تا کنون نمایندگی های زیادی تاسیس شده اند که  تمام آنها نیز محصولات اورجینال و با کیفیت را عرضه میکنند اما متاسفانه کمترنمایندگی را میتوان یافت که امکان فروش اینترنتی را فراهم کرده باشد. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا برای خرید محصولات شرکت نفت اس تی پی وب سایت فروشگاهی خود را راه اندازی نموده است که میتوان بدون مراجعه حضوری محصول مورد نظر خود را سفارش داد.

فروش محصولات شرکت نفت اس تی پی

فروش محصولات شرکت نفت اس تی پی بصورت حضوری بهترین روش فروش محسوب میشود اما محدودیت هایی را بوجود آورده است. فروش محصولات شرکت نفت اس تی پی بصورت اینترنتی محدودیت ها را حذف کرده است و مشتری به راحتی میتواند از هر جای ایران سفارش خود را ثبت کند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()