شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت کونوکو

شرکت نفت کونوکو از شرکت های آمریکایی و چند ملیتی است که در حوزه های نفتی همچون استخراج و همچنین تولید محصولات نفتی فعالیت میکند. شرکت نفت کونوکو در میان ده شرکت برتر دنیا در حوزه نفتی قرار دارد و دفتر مرکزی آن نیز در شهر هیوستون تگزاس است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن کونوکو در انواع مختلفی تولید میشود که برخی از آنها برای مصارف صنعتی و برخی دیگر به عنوان روغن های روانکار کاربرد دارند. برخی از انواع روغن کونوکو که در بازار وجود دارد کیفیت پایینی دارند و برخی دیگر بالاترین کیفیت را دارند. انواع روغن کونوکو که کیفیت بالایی دارند از نوع اصلی و نوع دیگر که از کیفیت پایینی برخوردار هستند از روغن های تقلبی بازار هستند. تشخیص انواع روغن کونوکو بی کیفیت از با کیفیت دشوار میباشد و تنها راه خرید انواع روغن کونوکو با کیفیت مراجعه به نمایندگی ها میباشد.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت کونوکو

شرکت کونوکو نیز مانند بسیاری از شرکت های دیگر نمایندگی هایی را برای فروش محصولات خود در بیشتر کشورهای دنیا راه اندازی نموده است و در این نمایندگی ها میتوانید محصولات اورجینال و اصلی این غول نفتی بزرگ را خریداری کنید. نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت کونوکو به عنوان یک مرکز فروش رسمی میباشد که امتیاز و همچنین مجوز فعالیت را اخذ نموده است.

شرکت نفت Conoco

خرید محصولات شرکت نفت کونوکو

متاسفانه خرید محصولات شرکت نفت کونوکو در برخی شهرها به دلیل اینکه نمایندگی هایی در این شهرها وجود ندارد امکان پذیر نیست. خرید محصولات شرکت نفت کونوکو  بصورت اینترنتی برای این دسته افراد فراهم شده است و میتوانند با خرید اینترنتی محصول و یا محصولات مورد نظر خود را سفارش دهند. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا از نخستین شرکت هایی است امکان خرید محصولات شرکت نفت کونوکو را بصورت اینترنتی فراهم کرده است و آماده دریافت سفارشات از تمام نقاط کشور میباشد.

فروش محصولات شرکت نفت کونوکو

فروش محصولات شرکت نفت کونوکو با وجود اینکه این شرکت نمایندگی هایی برای فروش محصولات خود تعیین کرده است اما توسط برخی فروشگاه هایی که هیچگونه مجوزی را دریافت ننموده اند نیز انجام میشود. فروش محصولات شرکت نفت کونوکو در فروشگاه های غیر مجاز در حالی انجام میشود که این محصولات از نوع تقلبی عرضه میشوند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()