شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت آرال

شرکت نفت آرال از شرکت های آلمانی میباشد که در شهر بوخوم تاسیس شده است. شرکت نفت آرال در سال ۱۸۹۸ فعالیت خود را آغاز نمود و امروزه به یکی از شرکت های نفتی بزرگ جهان تبدیل شده است که محصولات خود را علاوه بر اروپا به سایر نقاط جهان نیز ارسال میکند. این شرکت دامنه عرضه محصولات خود را گسترش داد و امروزه به کشورهای آسیایی همچون ایران نیز محصولات خود را ارسال میکند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

از انواع روغن آرال میتوان به روغن های صنعتی و همچنین روانکارها اشاره نمود  که در مدل های مختلفی نیز تولید شده اند. اگر بتوانید انواع روغن آرال را از نوع اورجینال تهیه کنید مطمئنا از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود. انواع روغن آرال با وجود اینکه در شرکت آرال تولید میشوند بصورت تقلبی نیز در بازار یافت میشوند. انواع روغن آرال تقلبی توسط برخی سودجویان به کشور وارد میشوند و ضررهای مالی زیادی را برای خریدار بوجود می آورد.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت آرال

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت آرال در ایران نیز شعبه دارد و محصولات کاملا با کیفیت و اورجینال در آن عرضه میشود. نمایندگی فروش محصولات شرکت آرال در هر شهر تعدادی شعبه دارد  که در واقع محصولات تولید شده توسط این شرکت به هر یک از این شعبه ها ارسال میشود. برای اینکه نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت آرال را بیابید نیازی نیست تا به دنبال خرید حضوری از نمایندگی باشید بلکه میتوانید خرید خود را بصورت اینترنتی و از شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا انجام دهید.

شرکت نفت آرال

خرید محصولات شرکت نفت آرال

قبل از آنکه خرید محصولات شرکت نفت آرال را انجام دهید به یاد داشته باشید که با خرید اینترنتی نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت. خرید محصولات شرکت نفت آرال بصورت اینترنتی در برخی از  نمایندگی ها مانند شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا به راحتی امکان پذیر است.

فروش محصولات شرکت نفت آرال

فروش محصولات شرکت نفت آرال در بسیاری از فروشگاه ها بصورت حضوری مهیا شده است که همین موضوع محدودیت هایی را برای خرید بوجود می آورد. فروش محصولات شرکت نفت آرال بصورت اینترنتی امکان تهیه محصول مورد نظر از هر شهری را فراهم کرده و مناسبترین روش خرید میباشد

نمایش همه
علاقه مندی ها ()