شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت ساناکو

شرکت های آمریکایی بیشترین سهم را در میان تولید محصولات نفتی جهان به خود اختصاص داده اند که یکی از بهترین آنها شرکت نفت ساناکو میباشد. شرکت نفت ساناکو بزرگترین تولید کننده محصولات نفتی جهان است که در شهر تگزاس آمریکا واقع شده است. شرکت نفت ساناکو فعالیت خود را از سال ۱۸۸۶ آغاز نمود و محصولات خود را به  مناطق گسترده ای از جهان ارسال میکند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

از عمده تولیدات شرکت نفت ساناکو میتوان به روغن موتور و روانکارها اشاره نمود که البته تمامی روانکارها و روغن موتورهای این شرکت در مدل های مختلفی عرضه میشوند. انواع روغن ساناکو همانطور که گفته شد در کارخانجات و پالایشگاه های این شرکت تولید میشوند و سپس این تولیدات به کشورهای دیگر عرضه میشوند. باید به یاد داشته باشید که اگر قصد دارید انواع روغن ساناکو تولید شده در این شرکت را تهیه کنید فقط یک راه خواهید داشت و آن هم مراجعه به نمایندگی ها میباشد.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت ساناکو

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت ساناکو در شهرهای مختلف ایران واقع شده است و خریداران میتوانند با مراجعه به این نمایندگی ها خرید خود را انجام دهند. نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت ساناکو که در ایران واقع شده اند بیشتر بر روی فروش حضوری تمرکز دارند که این روش از فروش محدودیت هایی را به وجود می آورد. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا از نمایندگی هایی است که امکان فروش اینترنتی را راه اندازی نموده است و در هر جای ایران میتوانید خرید خود را بصورت آنلاین انجام  دهید.

شرکت نفت Sunoco

خرید محصولات شرکت نفت ساناکو

اگر برای خرید محصولات شرکت نفت ساناکو به مشکل برخورده اید و نمیتوانید محصول مورد نظر خود را بیابید بهتر است به جای اینکه به فروشگاه ها مراجعه کنید خرید خود را از نمایندگی ها انجام دهید.

فروش محصولات شرکت نفت ساناکو

حتما تا بحال شرکت ها و فروشندگان زیادی را دیده اید که در زمینه فروش محصولات شرکت نفت ساناکو فعالیت میکنند اما بهتر است قبل از خرید نسبت به فروشنده اطمینان لازم را کسب کنید. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا مجوزهای لازم را از شرکت ساناکو اخذ نموده است و به عنوان یک نمایندگی معتبر شناخته میشود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()