شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت گالف

شرکت نفت گالف با ادغام چندین شرکت نفتی با یکدیگر پدید آمد که مهمترین این شرکت ها عبارتند از گافی و گالف تگزاس. شرکت نفت گالف تا کنون محصولات بسیار زیادی را روانه بازار کرده است و جالب است بدانید که این شرکت در سال ۱۹۴۱ به عنوان هشتمین و همچنین در سال ۱۹۷۹ بعنوان نهمین شرکت برتر تولید و عرضه کننده محصولات نفتی انتخاب شد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

برای تهیه انواع رو غن گالف چه در تهران و چه در شهرستان ها  میتوانید با شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا تماس حاصل کنید و یا خرید خود را بصورت اینترنتی ثبت نمایید. انواع روغن گالف موجود در این شرکت به سراسر ایران قابل عرضه هستند و محدودیتی در تعداد محصولاتی که سفارش میدهید نیز وجود ندارد.

نمایندگی فروش  محصولات شرکت نفت گالف

در نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت گالف بهترین محصولات را میتوانید تهیه کنید در صورتی که در هیچ یک از فروشگاه های سطح شهر نمیتوانید محصولاتی چنین با کیفیت را بیابید. در نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت گالف تنها محصولات اورجینال را میتوان یافت زیرا نمایندگی ها تنها  مراکزی هستند که شرکت گالف برای عرضه محصولات خود در نظر گرفته است.

شرکت نفت Gulf

خرید محصولات شرکت نفت گالف

خرید محصولات شرکت نفت گالف از نمایندگی ها بهترین روش خرید برای افرادی است که تجربه خرید محصولات این شرکت را نداشته اند. خرید محصولات شرکت نفت گالف از نمایندگی ها به دلیل اینکه هیچگونه ریسکی ندارد و تنها محصول با کیفیت عرضه میشود بسیار مطمئن تر  میباشد.

فروش محصولات شرکت نفت گالف

فروش محصولات شرکت نفت گالف بصورت حضوری باعث شده تا بسیاری از خریداران عادت به تهیه محصولات این شرکت از فروشگاه ها کنند. فروش محصولات شرکت نفت گالف بصورت اینترنتی بهترین روش خرید میباشد که تنها با دسترسی به اینترنت و چند کلیک انجام میشود و خرید را تا حد زیادی تسهیل میکند. از شرکت هایی که امکان فروش محصولات شرکت نفت گالف بصورت اینترنتی را فراهم کرده است شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا میباشد که از سابقه طولانی برخوردار است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()