شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت اسو

شرکت نفت اسو از جمله شرکت های بسیار معتبر در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات نفتی است که فعالیت خود را در سال ۱۹۹۱ آغاز نمود. شرکت نفت اسو به عنوان برترین شرکت نفتی در منطقه شناخته میشود که  رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. روغن های شرکت نفت اسو پس از تولید به سراسر جهان عرضه میشود که یکی از این کشورها ایران میباشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

انواع روغن اسو تولید و عرضه میشود که همگی از لحاظ کیفی در سطح بسیار بالایی قرار دارند و تمامی استاندارد های لازم را کسب نموده اند. انواع روغن اسو که در کارخانجات این شرکت تولید میشوند به بازارهای هدف ارسال میشوند که یکی از این بازارها ایران است. انواع روغن اسو در شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا موجود میباشد و میتوانید به راحتی و حتی بدون اینکه نیاز به حضور در محل شرکت باشد خریداری نمایید.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت اسو

شرکت اسو برای اینکه بتواند محصولات خود را به سراسر جهان عرضه کند نمایندگی هایی را در هر کشور تاسیس نموده است. نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت اسو در ایران نیز فعالیت میکند که یکی از این نمایندگی ها شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا میباشد. در این نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت اسو بر خلاف دیگر نمایندگی ها و فروشگاه ها میتوانید تنوع بیشتری از محصولات را بیابید و در حقیقت هر آنچه که از برند اسو مد نظر شما باشد در این نمایندگی وجود دارد.

شرکت نفت اسو

خرید محصولات شرکت نفت اسو

در گذشته ای نه چندان دور برای خرید محصولات شرکت نفت اسو باید فروشگاه های زیادی را جستجو میکردید تا بتوانید محصول مورد نظر خود را بیابید اما امروزه به لطف گسترش اینترنت همه چیز تغییر کرده است و میتوان خرید محصولات این شرکت را بصورت اینترنتی و غیر حضوری انجام داد.

فروش محصولات شرکت نفت اسو

در فروش محصولات شرکت نفت اسو خرده فروشانی نیز دخیل هستند که موجب شده اند نوع تقلبی محصولات این برند نیز بفروش برسد. فروش محصولات نفت اسو بصورت اصلی فقط در نمایندگی ها امکان پذیر است و نباید خرید خود را از هر فروشگاهی انجام دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()