شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت اس کا اف

شرکت نفت اس کا اف از شرکت  های سوئدی محسوب میشود که در زمینه تولید محصولات نفتی  و انواع روانکارها فعالیت میکند. شرکت نفت اس کا اف از ۱۰۰ کارخانه تولیدی برخوردار است که این کارخانجات در بیش از ۷۰ کشور جهان واقع شده اند. شرکت نفت اس کا اف هم اکنون با بیش از ۴۰۰۰۰ پرسنل فعالیت میکند و محصولات تولید شده در کارخانجات خود را به ایران نیز صادر میکند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روانکارها، روغن های صنعتی و روغن های مورد نیاز برای موتور های خودرو و دستگاه های مختلف صنعتی و غیر صنعتی از انواع روغن اس کا اف هستند که در فروشگاه ها عرضه میشوند. انواع روغن اس کا اف در مدل های مختلفی تولید میشود که هر یک مختص یک نوع دستگاه و یا موتور میباشد.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت اس کا اف

در نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت اس کا اف هر یک از محصولات این شرکت سوئدی را میتوانید خریداری کنید که همگی نیز بصورت اورجینال تولید شده اند. تمامی روغن ها و محصولات تولید شده در شرکت اس کا اف به نمایندگی ها برای فروش ارسال میشوند. نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت اس کا اف تنها به برخی از شرکت ها و فروشنده ها واگذار شده است که شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا نیز از جمله این نمایندگی ها میباشد.

شرکت نفت اس کا اف

خرید محصولات شرکت نفت اس کا اف

برای خرید محصولات شرکت نفت اس کا اف اگر آشنایی چندانی با این نوع روغن ها و همچنین کیفیت آن ندارید بهتر است قبل از خرید از فروشنده اطلاعاتی را کسب نمایید. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا برای خرید محصولات شرکت نفت اس کا اف میتواند به عنوان یک مشاور بسیار خوب برای شما باشد.

فروش محصولات شرکت نفت اس کا اف

فروش محصولات شرکت نفت اس کا اف در نمایندگی ها این اعتماد را در میان خریداران به وجود آورده است که محصول اصلی و اورجینال را تهیه کرده و همچنین در هزینه های خود با قیمت های مناسب و مصوب صرفه جویی  میکنند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()