شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت آجیپ

شرکت های آمریکایی و همچنین اروپایی در زمینه تولید محصولات نفتی بسیار خوشنام هستند. یکی از شرکت هایی که در اروپا و کشور ایتالیا فعالیت خود را آغاز نمود آجیپ میباشد. شرکت نفت آجیپ فعالیت خود را در سال ۱۹۲۶ میلادی در زمینه تولید انواع روغن های صنعتی و همچنین روانکارها آغاز نمود و به دلیل اینکه توانست محصولات با کیفیتی را عرضه کند در مدت زمان کوتاهی به یکی از شرکت های مطرح تبدیل شد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

از انواع روغن آجیپ میتوان به روغن موتور و همچنین روانکارهای این شرکت اشاره نمود که از نظر کیفیت در رده روغن های درجه یک قرار میگیرند. انواع روغن آجیپ را در هر فروشگاهی نمیتوانید بیابید و اگر قادر به یافتن روغن مورد نظر خود نیز باشید مطمئنا نوع تقلبی آنرا به شما عرضه خواهند کرد. انواع روغن آجیپ از نوع اصلی و استاندارد را میتوانید از نمایندگی ها خریداری کنید.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت آجیپ

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت آجیپ در هر کشوری تاسیس شده است و همچنین مجوز فعالیت به عنوان نمایندگی نیز به برخی از شرکت ها و همچنین فروشندگان واگذار شده که بهترین گزینه برای تهیه انواع محصولات آجیپ میباشند. نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت آجیپ در کشور ایران نیز شعبه هایی دارد که شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا نیز یکی از آنها میباشد.

شرکت نفت آجیپ

خرید محصولات شرکت نفت آجیپ

برای خرید محصولات شرکت نفت آجیپ اگر تمایل دارید تا محصول مورد نظر شما کیفیت بسیار بالایی داشته باشد باید خرید خود را از نمایندگی ها انجام دهید. خرید محصولات شرکت نفت آجیپ از نمایندگی ها موجب میشود تا بتوانید با کیفیت ترین محصول را خریداری کنید. خرید محصولات شرکت نفت آجیپ از نوع اورجینال و بصورت اینترنتی نیز انجام میشود به شرط آنکه خرید خود را از نمایندگی های معتبر که امکان خرید اینترنتی را فراهم نموده اند انجام دهید.

فروش محصولات شرکت نفت آجیپ

فروش محصولات شرکت نفت آجیپ با اینکه در نمایندگی به صورت اورجینال و اصلی انجام میشود اما در برخی از فروشگاه ها نوع تقلبی آن به فروش میرسد. فروش محصولات شرکت نفت آجیپ ریسک بالایی را برای خریدار  ایجاد کرده است و برای اطمینان از کیفیت و قیمت بهتر است خرید خود را بصورت آنلاین از شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا انجام دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()