شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت کاسترول

شرکت نفت کاسترول فعالیت خود را از سال ۲۰۰۰ آغاز نمود و یکی از زیرمجموعه های شرکت بی پی انگلیس میباشد. شرکت نفت کاسترول نیز در کشور انگلیس فعالیت میکند و محصولاتش را به سراسر جهان عضه میکند. شرکت نفت کاسترول ایران را به عنوان بازارهای هدف خود انتخاب کرده است و تا کنون هر محصولی که در این شرکت تولید شده است به بازارهای ایران نیز راه یافته اند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تقریبا انواع روغن کاسترول در مدل های صنعتی و خودرویی تولید و روانه بازار میشود. در بازار انواع روغن کاسترول وجود دارد که برخی آنها از لحاظ کیفی نتوانسته اند رضایت مصرف کننده را جلب کنند. در مقابل انواع روغن کاسترول نیز وجود دارد که از نظر کیفیت در حد بالایی قرار دارند و رضایت کامل مشتری را کسب کرده اند. اما چرابرخی از انواع روغن کاسترول از کیفیت پایینی برخوردار هستند؟ دلیل پاییت بودن کیفیت انواع روغن کاسترول موجود در بازار نیز به تقلبی بودن آن باز میگردد.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت کاسترول

شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا به عنوان نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت کاسترول همواره در عرضه محصولات با کیفیت گام برداشته است. در این نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت کاسترول به جز محصولات اصلی هیچ محصول دیگری بفروش نمیرسد.

شرکت نفت Castrol

خرید محصولات شرکت نفت کاسترول

اگر به دنبال روغن و روانکاری های با کیفیت هستید شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا خرید محصولات شرکت نفت ایرانول را به شما پیشنهاد میکند. با خرید محصولات شرکت نفت کاسترول میتوانید  کارایی و عملکرد تجهیزات و ماشیت آلات خود رادو چندان کنید.

فروش محصولات شرکت نفت کاسترول

فروش محصولات شرکت نفت کاسترول علاوه بر اینکه بصورت حضوری انجام میشود توسط برخی شرکت ها بصورت آنلاین نیز عرضه میشود. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا فروش محصولات شرکت نفت کاسترول به صورت اینترنتی را به دلیل تقاضای زیاد مشتریان به محصولات این شرکت راه  اندازی نموده است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()