شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت تگزاکو

شرکت نفت تگزاکو همانطور که از نامش نیز پیداست در آمریکا و همچنین در شهر تگزاس واقع شده است و فعالیت خود را نیز از سال ۱۹۰۱ آغاز نمود. این شرکت بر خلاف برخی شرکت ها فعالیت خود را به عنوان یک شرکت مستقل آغاز نمود ولی در سال ۲۰۰۱ با یک شرکت دیگر به نام شورون ادغام شد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

از انواع روغن تگزاکو که تا کنون تولید شده است میتوان به روغن صنعتی، روغن سوخت و روغن موتور اشاره نمود. انواع روغن تگزاکو در مدل های مختلفی تولید میشوند و تا کنون نیز مدل های زیادی از این روغن ها به نمایندگی ها برای فروش معرفی و  عرضه شده اند.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت تگزاکو

در نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت تگزاکو به دلیل مسئولیتی که این دسته از فروشندگان در قبال مشتری دارند به کیفیت محصولات توجه زیادی میشود و تنها محصولاتی در نمایندگی ها عرضه میشوند که بالاترین کیفیت ممکن را دارند و تمام استاندارد های روز دنیا را پاس کرده اند. نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت تگزاکو  به دلیل رعایت کردن استاندارد های محصولات و کیفیت آنها توانسته فروش بالایی را نیز به نام خود ثبت کند.

شرکت نفت Texaco

خرید محصولات شرکت نفت تگزاکو

اگر کیفیت و همچنین قیمت برای شما حائز اهمیت است باید خرید محصولات شرکت نفت تگزاکو را از نمایندگی ها انجام دهید. خرید محصولات شرکت نفت تگزاکو  از نمایندگی ها این امکان را ایجاد میکند تا تعداد زیادی محصول را در مدل مد نظر خود خریداری نمایید که در خرده فروشی ها اینگونه نیست.

فروش محصولات شرکت نفت تگزاکو

فروش محصولات شرکت نفت تگزاکو در ایران  توسط نمایندگی ها محدودیت هایی را در عرضه بوجود آورده است زیرا تعداد نمایندگی ها کمتر از فروشگاه ها میباشد. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا برای اینکه محدودیتی در فروش محصولات شرکت نفت تگزاکو به وجود نیاید اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده است و تمامی محصولات مورد نیاز خود را میتوانید بصورت آنلاین و بدون هیچگونه محدودیتی تهیه نمایید. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()