شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت بی پی

شرکت بی پی یک شرکت فعال در حوزه نفت و محصولات نفتی است که از شرکت های چند ملیتی نیز محسوب میشود. دفترشرکت نفت بی پی در انگلستان و شهر لندن واقع شده و میدان گازی مشترکی را نیز با ایران راه اندازی نموده است. شرکت نفت بی پی در سال ۲۰۱۱ به عنوان سومین شرکت بزرگ تامین کننده انرژی جهان شناخته شد و هم اکنون در طبقه بندی شرکت های سوپر میجر قرار دارد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

شرکت نفت بی پی علاوه بر اینکه در زمینه پالایش نفت و استخراج و توزیع انرژی فعالیت میکند،‌ تمامی محصولات نفتی را که شامل روانکارها و دیگر مشتقات نفتی میشود را تولید و روانه بازار میکند. انواع روغن بی پی را میتوانید از نمایندگی خریداری کنید که همگی نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. انواع روغن بی پی نسبت به تجهیزات و ماشین آلات مختلف برای مصرف کنندگان عرضه میگردد که در بازار ایران نیز یافت میشود.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت بی پی

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت بی پی در ایران موظف است تا تمام محصولات عرضه شده در پالایشگاه ها و همچنین کارخانجات متعلق به بی پی را به فروش برساند و فروش هر گونه محصول تقلبی با این برند ممنوع است. نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت بی پی همچنین قیمت های محصولات را کاملا منطقی و منصفانه در نظر گرفته است.

شرکت نفت سپاهان

خرید محصولات شرکت نفت بی پی

درست است که خرید محصولات شرکت نفت بی پی از نمایندگی ها باید صورت گیرد اما مشکلی که در این بین وجود دارد کمبود تعداد نمایندگی هایی است که محصولات این شرکت نفتی را عرضه میکنند. اگر شما هم نمیتوانید برای خرید محصولات شرکت نفت بی پی یک نمایندگی معتبر را بیابید میتوانید از شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.

فروش محصولات شرکت نفت بی پی

فروش محصولات شرکت نفت بی پی در بیشتر نمایندگی ها بصورت اینترنتی انجام نمیشود اما در شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا امکان فروش اینترنتی نیز برای رفاه حال خریدار فراهم شده است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()