شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت فوکس

شرکت های آلمانی از گذشته تا کنون نقش بسزایی در تولید و عرضه محصولات نفتی به سراسر جهان داشته اند که در این بین شرکت نفت فوکس نیز  سهم عمده ای داشته است. شرکت نفت فوکس از سال ۱۹۳۱ در شهر مانهایم آلمان فعالیت خود را آغاز نمود و در زمینه تولید روانسازها یکی از شرکت های پیشتاز محسوب میشود. شرکت نفت فوکس ایران را نیز جزو بازار فروش خود نظر گرفته است و کلیه محصولات این شرکت را میتوان در نمایندگی های مجاز این شرکت در کلیه شهرها خریداری نمود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن فوکس در انواع مختلف و برای مصارف گوناگون تولید و توزیع شده است. انواع روغن فوکس در مدل های مختلف عرضه میشود که میتوان نسبت به نوع مصرف خود، محصول مورد نظر را خریداری نمایید. انواع روغن فوکس عرضه شده به بازارهای ایران در دو نوع عرضه میشوند که روغن اورجینال و روغن غیر اصلی یا تقلبی میباشد. دقت کنید تا در هنگام تهیه انواع روغن فاکس نوع بی کیفیت و تقلبی آن به شما فروخته نشود.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت فوکس

اگر قصد دارید تا محصولات شرکت فوکس را بصورت کاملا اورجینال خریداری نمایید میتوانید به نمایندگی ها مراجعه کرده و تا حد ممکن سعی کنید خرید از فروشگاه هایی که نامعتبر هستند را انجام ندهید. نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت فوکس که در ایران فعالیت میکنند از سوی شرکت فوکس آلمان تاییدیه های لازم را دریافت نموده اند که آنها را به یک فروشنده قابل اطمینان تبدیل کرده است.

شرکت نفت Fuchs

خرید محصولات شرکت نفت فوکس

افرادی که در شهرستان ها ساکن هستند و قصد خرید محصولات شرکت نفت فوکس را دارند نیازی نیست تا تمام شهر را به دنبال نمایندگی باشند. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا با راه اندازی فروشگاه اینترنتی کار خرید محصولات شرکت نفت فوکس را تا حد بسیار زیادی تسهیل کرده است و در هر نقطه از کشور میتوانید محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

فروش محصولات شرکت نفت فوکس

نمایندگی ها برای فروش محصولات شرکت فوکس به دنبال کسب سود بیشتر نیستند و تنها برای خدمات رسانی به مشتری تاسیس شده اند. همین موضوع باعث شده تا فروش محصولات شرکت فوکس در نمایندگی ها صرفه اقتصادی زیادی را برای خریدار بوجود آورد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()