شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت کلوبر

شرکت نفت کلوبر از جمله شرکت های نفتی آلمانی است که دفتر آن در شهر مونیخ واقع شده است. شرکت نفت کلوبر انواع روغن صنعتی، روانسازها و دیگر مشتقات نفتی را با کیفیت بسیار بالا تولید و به سراسر آلمان و همچنین کشورهای دیگر ارسال میکند. شرکت نفت کلوبر تا کنون توانسته ۲۰۰۰ مدل روانکار را تولید کند که یک دست آورده فوق العاده بی نظیر برای شرکت به حساب می آید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

انواع روغن کلوبر در مدل های مختلف و متناسب با دستگاه ها و ماشین آلات مختلف تولید میشود که تمامی این محصولات به نمایندگی هایی که در کشورهای مختلف تاسیس شده اند ارسال میشود. ارسال انواع روغن کلوبر به نمایندگی در حالی انجام میشود که برخی از کشورها نوع تقلبی این محصولات را نیز تولید و به ایران ارسال میکنند. برای خرید انواع روغن کلوبر بهتر است نمایندگی ها را انتخاب کنید تا محصول تقلبی عایدتان نشود.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت کلوبر

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت کلوبر در ایران را میتوان شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا نام برد. البته درست است که این شرکت تنها نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت کلوبر میباشد اما این شرکت به دلیل سابقه بالا از اعتبار بیشتری برخوردار است.

شرکت نفت Klueber

خرید محصولات شرکت نفت کلوبر

برای خرید محصولات شرکت نفت کلوبر اگر قادر به یافتن یک نمایندگی در اطراف محل سکونت و یا محیط کار خود نیستید میتوانید بصورت اینترنتی نیز خرید خود را انجام دهید. با خرید محصولات شرکت نفت کلوبر به صورت اینترنتی از شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا به راحتی قادر خواهید بود تا محصولات خود را در محل مورد نظر که در سفارش ثبت شده است تحویل بگیرید.

فروش محصولات شرکت نفت کلوبر

فروش محصولات شرکت نفت کلوبر توسط شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا بصورت عمده نیز انجا میشود و فرشندگان سطح کشور میتوانند محصولات  مورد نیاز خود از این شرکت تهیه نمایند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()