شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت موبیل

علاوه بر محصولات شرکت های نفتی داخلی شرکت های خارجی زیادی نیز وجود دارند که محصولاتشان را در ایران بفروش میرسانند. شرکت نفت موبیل از جمله شرکت هایی است که در زمینه تولید محوصلات نفتی از جمله روغن های صنعتی فعالیت خود را در کشور آمریکا و در سال ۱۹۱۱ آغاز نمود. شرکت نفت موبیل موفق شد با عرضه محصولات با کیفیت پای خود را در کشورهای دیگر همچون ایران نیز باز کند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

انواع روغن موبیل برای مصارف صنعتی و غیر صنعتی تولید میشود که همگی از بالاترین استاندارد های روز دنیا برخوردار هستند. انواع روغن موبیل را باید نسبت به مدل دستگاه و یا خودرو خریداری نمود. انواع روغن موبیل در نمایندگی های عرضه محصولات نفتی بفروش میرسد که البته نمایندگی ها مصرف کننده را از مراجعه به فروشگاه ها بی نیاز کرده اند و میتوان محصول مورد نظر خود را از نوع با کیفیت و اورجینال خریداری نمود.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت موبیل

بسیاری از شرکتها و فروشندگان مدعی هستند که به عنوان نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت موبیل فعالیت میکنند اما نباید به هر فروشنده ای اطمینان کنید. تنها تعدادی نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت موبیل وجود دارد که قابل اطمینان هستند. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا نیز از جمله نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت موبیل است که توانسته مجوز لازم را برای فروش محصولات موبیل دریافت نماید.

شرکت نفت Mobil

خرید محصولات شرکت نفت موبیل

برخی از افراد بعد از خرید محصولات شرکت نفت موبیل از فروشگاه ها نسبت به کیفیت این محصولات رضایتی نداشته اند. با خرید محصولات شرکت نفت شل از فروشگاه های غیر مجاز نباید انتظار داشته باشید که محصولات اورجینال و اصلی را به شما عرضه کنند. دلیل کیفیت پایین محصولات شرکت نفت موبیل موجود در فروشگاه ها نیز تقلبی بودن آن است. برای خرید محصولات شرکت نفت موبیل تنها باید به نمایندگی ها مراجعه کنید تا بتوانید محصول اصلی و اورجینال تهیه کنید.

فروش محصولات شرکت نفت موبیل

شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا دارای بالاترین میزان فروش محصولات شرکت نفت موبیل است زیرا در این نمایندگی تنها محصولاتی عرضه میشود که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و از نوع اورجینال میباشند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()