شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت شل

شرکت نفت شل تنها متعلق به یک کشور نیست و به عنوان یک شرکت چند ملیتی شناخته میشود. شرکت نفت شل یک شرکت هلندی-بریتانیایی میباشد که دفتر مرکزی آن در شهر لاهه هلند و همچنین لندن انگلیس واقع شده است. شرکت نفت شل به عنوان قدیمی ترین شرکت نفت و گاز در جهان شناخته میشود که در زمینه تولید محصولات نفتی بسیار زبانزد است. شرکت نفت شل تمام محصولات خود را به بازارهای سراسر جهان از جمله ایران صادر کرده و به دلیل کیفیت بالای محصولات، این شرکت رتبه بالایی را از لحاظ فروش را به خود اختصاص داده است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

انواع روغن شل برای مصارف مختلف تولید میشود که مصرف کننده نسبت به نیاز خود میتواند از نمایندگی ها تهیه و استفاده نماید. در هر فروشگاهی نمیتوانید انواع روغن شل را بیابید و تنها نمایندگی ها هستند میتوانند محصولات متنوع شرکت شل را عرضه کنند. انواع روغن شل مناسب برای دستگاه ها و موتورها تولید میشود که از لحاظ کیفی در سطح بسیار بالایی قرار دارند. برای اینکه انواع روغن شل را تهیه نمایید در نظر داشته باشید که نمایندگی ها بهترین گزینه برای خرید محصولات شرکت نفت شل هستند.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت شل

در نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت شل هر نوع روغن و مشتقات نفتی تولید شده توسط این شرکت را نیاز داشته باشید میتوانید بیابید. متاسفانه در فروشگاه ها تنها چند نوع از محصولات شرکت نفت شل یافت میشود و همین موضوع مشکلاتی را برای خریدار بوجود می آورد. در نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت شل علاوه بر اینکه میتوانید محصول مورد نظر خود را بیابید در هزینه های خود نیز به دلیل قیمت های بسیار مناسب صرفه جویی خواهید کرد.

شرکت نفت Shell

خرید محصولات شرکت نفت شل

خرید محصولات شرکت نفت شل به روش های مختلفی امکان پذیر است که از بهترین روش ها خرید اینترنتی و یا آنلاین میباشد. برای خرید محصولات شرکت نفت شل بصورت اینترنتی توجه خاصی به اعتبار فروشنده نیز داشته باشید. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا از شرکت های بسیار معتبر برای خرید محصولات شرکت نفت شل میباشد و با اطمینان خاطر میتوانید خرید خود را انجام دهید.

فروش محصولات شرکت نفت شل

فروش محصولات شرکت نفت شل بسیار بالا است و همین موضوع برخی سودجویان را به فکر عرضه محصولات تقلبی انداخته است.  تنها نمایندگی ها مجوز فروش محصولات شرکت نفت شل را دارند که شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا از دسته نمایندگی ها مجاز میباشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()