شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت سپاهان

شرکت های زیادی وجود دارند که در داخل کشور به تولید مشتقات و محصولات نفتی مشغول هستند که تولیدات آنها نه تنها به بازارهای داخلی بلکه به سایر کشورها نیز ارسال میشود. در این بین شرکت نفت سپاهان نیز فعالیت خود را از سال ۱۳۷۱در شهر اصفهان آغاز نمود و امروزه به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های فعال در کشور با تولید ۴۰۰ هزار تن انواع روغن در سال تبدیل شده است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

انواع روغن سپاهان با توجه به نیاز کشور تولید میشود که عمده این تولیدات به نمایندگی ها و بخشی دیگر به فروشگاه های عرضه مشتقات نفتی عرضه میگردند. انواع روغن سپاهان با وجود اینکه به بازارهای سراسر کشور ارسال میشوند اما در برخی از شهرها کمبود برخی  محصولات مشاهده میشود. اگر شما از دسته افرادی هستید که برای خرید انواع روغن شرکت نفت سپاهان مشکل دارید میتوانید خرید اینترنتی را  از شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا انتخاب کنید. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا انواع روغن سپاهان را در هر تعداد به صورت اینترنتی عرضه  میکند و عرضه محصولات به تمام کشور انجام خواهد شد.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت سپاهان

در نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت سپاهان  میتوانید تمامی محصولات مورد نظر خود را بیابید زیرا در این نمایندگی ها به عنوان عاملین مجاز موظف هستند تا تمام محصولات مورد نیاز مشتری را بفروش برسانند. در نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت سپاهان میتوانید با قیمت کاملا مناسب که توسط شرکت سپاهان و همچنین سازمان های قیمت گذار تعیین شده اند محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

شرکت نفت سپاهان

خرید محصولات شرکت نفت سپاهان

خرید محصولات شرکت نفت سپاهان اگر از نمایندگی ها انجام شود مزیت هایی را ایجاد خواهد کرد که این مزیت ها عبارتند از کیفیت بالای محصول، قیمت مناسب و خرید به تعداد نا محدود. خرید محصولات شرکت نفت سپاهان از شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا نیز همین مزیت ها را در پی خواهد داشت.

فروش محصولات شرکت نفت سپاهان

بیشترین میزان فروش محصولات شرکت نفت سپاهان مربوط به نمایندگی هایی است که با اخذ مجوز فعالیت میکنند. فروش محصولات شرکت نفت سپاهان به سراسر ایران نیز توسط شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا و در تعداد نا محدود انجام میشود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()