شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت پارس

شرکت های زیادی در داخل کشور تاسیس شده اند که در زمینه تولید محصولات نفتی فعالیت میکنند که یکی از آنها شرکت نفت پارس میباشد.  شرکت نفت پارس در آذر ماه سال ۱۳۳۷ تاسیس و شروع به کار کرد. شرکت نفت پارس از زمان شروع به فعالیت خود سعی نموده تا تمامی محصولات نفتی مورد نیاز صنایع و همچنین کلیه موتورها و تجهیزاتی که نیاز به مشتقات نفتی دارند را تولید و توزیع نماید که در این راستا کاملا موفق نیز بوده است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

شرکت نفت پارس انواع روغن های صنعتی، روانکارها و روغن های مورد نیاز  انواع موتور را با کیفیت بالا تولید و به نمایندگی ها برای فروش به مشتری عرضه میکند. انواع روغن پارس با کیفیت بسیار بالا تنها در نمایندگی ها بفروش میرسند. انواع روغن پارس بصورت تقلبی نیز بفروش میرسند و باید برای خرید محصولات پارس نهایت دقت را داشته باشید.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت پارس

با مراجعه به نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت پارس دیگر هیچگونه نگرانی بابت قیمت و همچنین قلابی بودن محصول مورد نظر خود نخواهید داشت. در نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت پارس تنها محصولاتی عرضه میشوند که قیمت های مصوبی دارند و همچنین در مجموعه شرکت پارس تولید شده اند که کیفیت و اصالت آنرا تضمین میکند.

شرکت نفت پارس

خرید محصولات شرکت نفت پارس

برخی از خریدارانی که تولیدات شرکت پارس را مصرف میکنند نسبت به کمبود نمایندگی ها در سطح شهر ناراضی هستند. خرید محصولات شرکت نفت پارس توسط شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا فراهم شده است و اگر خرید حضوری از این شرکت برای شما فراهم نیست میتوانید خرید خود را بصورت غیر حضوری و اینترنتی انجام دهید تا محصول مورد نظر شما به محل ارسال شود.

فروش محصولات شرکت نفت پارس

بهترین روش فروش محصولات شرکت نفت پارس را شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا ابداع کرده است که در این روش تا حد زیادی در هزینه ها و همچنین زمان صرفه جویی شده است. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا امکان خرید آنلاین را برای مشتریان خود تدارک دیده که دیگر فروشندگان  این امکان را فراهم نکرده اند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()