شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت ایرانول

شرکت نفت ایرانول یکی از شرکت های فعال در کشور میباشد که انواع محصولات نفتی را تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی میکند. شرکت نفت ایرانول تا قبل از سال ۱۳۸۱ به عنوان زیر مجموعه شرکت ملی نفت جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکرد که بعد از سال ۸۱ از بدنه شرکت ملی نفت جدا شده و  در واقع نام ایرانول نیز از سال ۸۱ به بعد برای این شرکت انتخاب شد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

شرکت نفت ایرانول از ابتدای شروع به فعالیت خود سعی نموده تا انواع روغن ایرانول را تولید و به بازار عرضه نماید و سهم زیادی در تامین بازار داشته باشد که در این راستا نیز موفقیت های زیادی را به دست آورده است. از انواع روغن ایرانول تولید شده توسط این شرکت میتوان به روغن های صنعتی، روغن موتور،‌ روغن دنده، ضد یخ و محصولات جانبی دیگر اشاره نمود.  هر یک از انواع روغن ایرانول نیز درمدل های مختلف متناسب با نوع موتور و دستگاه تولید شده است که کیفیت بسیار بالایی دارند.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت ایرانول

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت ایرانول در هر شهری تاسیس شده است و خریداران میتوانند محصول مورد نظر خود را از این نمایندگی ها بصورت کاملا اورجینال تهیه کنند.  شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا نیز به عنوان نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت ایرانول تاسیس شده است و عاملیت پخش فراورده های نفتی این شرکت را سالیان زیادی است که بر عهده دارد.

شرکت نفت ایرانول

خرید محصولات شرکت نفت ایرانول

خرید محصولات شرکت نفت ایرانول  شاید در گذشته تنها به صورت حضوری امکان پذیر بود اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی امکان خرید اینترنتی  محصولات نیز مهیا شده است. خرید محصولات شرکت نفت ایرانول از شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا نیز بصورت اینترنتی میباشد و نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود.

فروش محصولات شرکت نفت ایرانول

فروش محصولات شرکت نفت ایرانول به شهرهای مختلف انجام میشود که البته در برخی شهرها به دلیل کمبود نمایندگی ها مجاز امکان خرید محصولات این شرکت برای متقاضیان  به خوبی فراهم نیست. فروش محصولات شرکت نفت ایرانول بصورت اینترنتی در شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا نیز انجام میشود که مشکل کمبود نمایندگی ها را به طور کامل رفع کرده است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()