شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

شرکت نفت بهران

شرکت نفت بهران یکی از شرکت های بزرگ تولید و عرضه کننده انواع محصولات و مشتقات نفتی است که کار خود را در سال ۱۳۴۱ به عنوان  یک شرکت سهامی عام آغاز نمود. تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی شرکت  نفت بهران محصولات خود را با نام تجاری اکسون آمریکا روانه بازارهای داخلی و خارجی میکرد که بعد از انقلاب تمام این مجموعه در اختیار و تحت نظارت پرسنل ایرانی قرار گرفت.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

شرکت نفت بهران در زمینه تولید انواع روغن موتور همواره پیشتاز بوده و از ابتدای فعالیت خود تا کنون محصولات متنوعی را تولید و عرضه نموده است. از انواع روغن بهران به طور کلی میتوان به روغن موتور، روغن صنعتی، گریس، ضد یخ و همچنین مکمل های سوخت اشاره نمود. انواع روغن بهران با نام های متفاوتی تولید و بفروش میرسند که هر یک برای یک مدل دستگاه و موتور مناسب میباشد.

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت بهران

بهترین راه برای خرید محصولات شرکت نفت بهران مراجعه به نمایندگی های مجاز فروش محصولات این شرکت میباشد. در نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت بهران میتوان انواع روغن های مناسب با نیاز خود را تهیه نمود. با مراجعه به  نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت بهران مطمئن خواهید بود که محصولات عرضه شده به شما اورجینال و اصلی میباشند. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا جزو نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت بهران محسوب میشود و از سابقه بیشتری نسبت به سایر نمایندگی ها نیز برخوردار است.

شرکت نفت بهران

خرید محصولات شرکت نفت بهران

مزیت بزرگی را با خرید محصولات شرکت نفت بهران به دست خواهید آورد و آن هم کیفیت بالای محصولات میباشد. برای خرید محصولات شرکت نفت بهران اگر نمیتوانید یک نمایندگی معتبر را بیابید میتوانید بصورت اینترنتی خرید خود را از وب سایت شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا انجام دهید و در محل تحویل بگیرید.

فروش محصولات شرکت نفت بهران

فروش محصولات شرکت نفت بهران به سراسر کشور و بواسطه نمایندگی ها صورت میگیرد و تا جای ممکن سعی کنید تا  خرید خود را از فروشگاه هایی که جزو نمایندگی ها نیستند انجام ندهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()