شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

ضد یخ

ضد یخ از مایعاتی که کاربرد دوگانه ای دارد و تقریبا در تمامی ماشین آلات مورد استفاده قرار میگیرد. ضد یخ علاوه بر اینکه میتواند برای جلوگیری ار یخ زدن آب رادیاتور جلوگیری به عمل آورد برای جلوگیری از به جوش آمدن و گرم شدن بیش از حد آب رادیاتور نیز کاربرد دارد. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا خرید ضد یخ را تسهیل نموده است و میتوانید ضد یخ مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی و بدون مراجعه حضوری سفارش دهید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ضد یخ | خرید و فروش ضد یخبا بهترین قیمت

 به جوش آمدن آب رادیاتور میتواند مشکلات زیادی از جمله خوردگی جداره های داخلی را به همراه داشته باشد که ضد یخ با جلوگیری از بالا رفتن دمای آب میتواند از خوردگی سطوح داخلی رادیاتور و موتور نیز جلوگیری کند.

خرید ضد یخ

در خرید ضد یخ توجه به عمر مفید آن بسیار ضروری است. ضد یخ ها از مایعاتی هستند که دارای عمر مشخصی بوده و اگر قصد ندارید تا ضد یخ را در کوتاه مدت تعویض کنید باید به مدت زمان کارکرد آن توجه کنید. برای خرید ضد یخ رنگ آنرا ملاک خرید قرار نداهید. رنگ ضد یخ تاثیری بر روی کیفیت آن ندارد و هر تولید کننده ای از رنگ بخصوصی برای تولید ضد یخ استفاده میکند.

قیمت ضد یخ

شرکت های زیادی وجود دارند که انواع ضد یخ را تولید میکنند که البته در این بین  برخی شرکت ها بسیار مطرح و سرشناس میباشند. قیمت ضد یخ که در شرکت ها سرشناس و معروف تولید شده است بالاتر میباشد. اگر فروشنده ای به شما ضد یخی را معرفی نمود که از قیمت بالاتری برخوردار بود نباید از خرید آن امتناع کنید زیرا ممکن است ضد یخ پیشنهاد شده به شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد. البته اگر به فروشنده اطمنیان ندارید میتوانید قیمت ضد یخ را با چندین فروشگاه مقایسه کرده و سپس بعد از اطمینان حاصل کردن از قیمت میتوانید خرید خود را انجام دهید.

قیمت ضد یخ در شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا در مقایسه با شرکت ها و فروشگاه ها بسیار مناسب تر است و به راحتی و با یک بررسی قیمت میتوانید به مناسب بودن قیمت هات پی ببرید.

ضد یخ ارزان

ضد یخ قیمت آنچنانی ندارد و نیازی به پرداخت هزینه زیادی برای خرید ضد یخ نیست. اما با وجود اینکه قیمت ضد یخ چندان بالا نیست شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا اقدام به عرضه ضد یخ ارزان کرده که یک مزیت بزرگ برای خریداران عمده این محصول به وجود آورده است. ضد یخ ارزان برای فروشندگان یک امتیاز بزرگ برای کسب سود بیشتر را فراهم می آورد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()