شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

روغن های محافظ

سطوح قطعات فلزی دستگاه ها و تجهیزات مختلف به مرور و بر اثر گذشت زمان فرسوده شده و از بین میروند. برای اینکه از سایش و از بین رفتن این سطوح جلوگیری شود از روغن های محافظ استفاده میشود. خرید روغن های محافظ از شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا این امکان را ایجاد میکند تا بتوانید با کیفیت ترین و مناسبترین نوع روغن محافظ را خریداری نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن های محافظ | خرید و فروش روغن های محافظ

روغن های محافظ به عنوان نوعی لایه محافظ بر روی سطوح عمل میکنند و میتوانند روند فرسایش را تا حد زیادی کند کنند.  از روغن های محافظ در بیشتر دستگاه ها بخصوص موتورهای دیزلی و بنزینی استفاده میشود.

خرید روغن های محافظ

برای خرید روغن های محافظ باید حداکثر زمانی که این نوع روغن صنعتی میتواند از سطوح محافظت کند را مد نظر داشته باشید. روغن های محافظ در یک مدت زمان مشخص میتوانند از سطوح محافظت کنند که البته هر چقدر این مدت بیشتر باشد در نتیجه عمر و دوام قطعه نیز به مراتب افزایش خواهد یافت. برای خرید روغن های محافظ علاوه بر مدت زمان باید کیفیت آن نیز لحاظ شود. برای خرید روغن های محافظ اگر متوجه شدید فروشنده روغن مناسب را موجود ندارد بهتر است خرید خود را لغو کرده و به دنبال فروشگاهی باشید که نوع باکیفیت آنرا عرضه میکند.

قیمت روغن های محافظ

هر چه قیمت روغن های محافظ بالاتر باشد به این معنی نیست که روغن از کیفیت بالایی برخوردار است. قیمت روغن های محافظ دلیلی بر با کیفیت بودن روغن نیست و ممکن است فروشنده بصورت یکجانبه و غیر منصفانه قیمت های خود را افزایش داده باشد. قیمت روغن های محافظ نباید به صورت سلیقه ای تعیین شوند بلکه باید از قیمت های مصوبی که سازمان های مروبطه ابلاغ میکنند پیروی کند. قیمت روغن های محافظ که شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا تعیین نموده از قیمت های مصوب پیروی میکند و هیچگونه افزایش خود سرانه ای تا کنون نداشته است.

روغن های محافظ ارزان

روغن های محافظ ارزان برای افرادی مناسب است که قطعات و سطوح را در دفعات بالا و با فاصله زمانی کوتاه روغنکاری میکنند. روغن های محافظ ارزان میتوانند صرفه اقتصادی بسیار زیادی را برای این دسته از افراد بوجود آورند و دیگر نیازی نیست تا هزینه زیادی برای هر بار خرید این نوع روغن صنعتی صرف کنید. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا انواع روغن های محافظ ارزان و کیفیت مناسب را عرضه مینماید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()