شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

روغن عملیات حرارتی

صنایعی همچون خودروسازی، نظامی و صنایع فولاد وجود دارند که برای خنک کردن قطعات در حین تولید از روغن عملیات حرارتی استفاده میکنند. روغن عملیات حرارتی که به آن کوئینچ نیز گفته میشود یک نوع روغن صنعتی است که به عنوان یک خنک کننده قوی کاربرد بسیار زیادی دارد. روغن عملیات حرارتی که برای خنک سازی استفاده میشود باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن عملیات حرارتی | خرید و فروش روغن عملیات حرارتی

شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا یکی از عرضه کنندگان روغن عملیات حرارتی بصورت عمده میباشد و نه تنها مصرف کنندگان بلکه فروشندگان نیز میتوانند انواع روغن عملیاتی ارزان را  به تعداد زیادی و برای فروش خریداری کنند.

خرید روغن عملیات حرارتی

حتما کیفیت را در هنگام خرید روغن عملیات حرارتی در نظر بگیرید. به طور کلی کیفیت انواع روغن صنعتی از اهمیت زیادی برخوردار است اما کیفیت این نوع روغن صنعتی اهمیت بسیار بیشتری دارد. خرید روغن عملیات حرارتی نیاز به تجربه دارد زیرا اگر کیفیت روغن در حد مطلوب نباشد ممکن است در حین تولید قطعه مشکلاتی به وجود آید.

قیمت روغن عملیات حرارتی

قیمت روغن عملیات حرارتی به دلیل اهمیت آن از برخی انواع روغن صنعتی بالاتر است. قیمت روغن عملیات حرارتی نسبت به کارایی و کیفیت تعیین میشود. هر چه کیفیت در این نوع روغن صنعتی بالاتر میرود باید انتظار قیمت بالاتری را نیز داشته باشید.

اگر مقایسه ای بین قیمت روغن عملیات حرارتی شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا یا دیگر فروشندگان انجام دهید متوجه خواهید شد که قیمت های این شرکت پایینتر از فروشندگان دیگر است. همین مناسب بودن قیمت روغن عملیات حرارتی است که باعث شده تا بر تعداد  مشتریان این شرکت روز به روز افزوده شود. البته این شرکت با افزایش مشتریان روغن صنعتی اقدامی برای بالا بردن قیمت روغن عملیات حرارتی صورت نداده است.

روغن عملیات حرارتی ارزان

این شرکت برای مشتریانی که بصورت عمده این نوع روغن صنعتی را خریداری میکنند،‌روغن عملیات حرارتی ارزان را عرضه مینماید. روغن عملیات حرارتی ارزان را شرکت هایی که استفاده زیادی از آن دارند نیز میتوانند تهیه کرده و برای تولید قطعه مصرف نمایند زیرا پرداخت مبلغ بالا برای این دسته افراد صرفه اقتصادی ندارد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()