شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

روغن کمپرسور برودتی

یک نوع از روغن صنعتی وجود دارد که برای روانکاری کمپرسورها مورد استفاده قرار میگیرد و به آن روغن کمپرسور برودتی میگویند. این نوع روغن صنعتی میتواند به خوبی جداره های داخلی کمپرسورها را روانکاری کند. روغن کمپرسور برودتی در حقیقت میتواند گرمای ایجاد شده در داخل کمپرسور را از بین ببرد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن کمپرسور برودتی | خرید و فروش روغن کمپرسور برودتی

عمل تمیز کردن داخل کمپرسور نیز بواسطه روغن کمپرسور برودتی انجام میشود و نتیجه آن عملکرد بهتر دستگاه و همچنین کاهش مصرف انرژی میباشد. روغن کمپرسور برودتی صدای ناشی از به هم ساییده شدن قطعات داخلی کمپسور رانیز تا حدی کاهشی میدهد.

خرید روغن کمپرسور برودتی

اگر قصد خرید روغن کمپرسور برودتی را دارید باید توجه داشته باشید که نوع با کیفیت آنرا خریداری کنید. خرید روغن کمپرسور برودتی بی کیفیت نمیتواند تاثیری در عملکرد کمپرسور داشته باشد. برای خرید روغن کمپرسور صنعتی حتما نباید نوع خارجی آنرا تهیه کنید زیرا روغن کمپرسورهای ایرانی نیز وجود دارند که از کیفیت بسیار خوبی برخودار هستند و به خوبی با نمونه های خارجی رقابت میکنند. خرید روغن کمپرسور صنعتی باید به صورت دوره ای انجام شود زیرا روغن در هر برندی که باشد کیفیت خود را از دست خواهد داد و باید روغن جدید را جایگزین روغن قبلی کنید.

قیمت روغن کمپرسور برودتی

قیمت روغن کمپرسور برودتی بستگی به برند روغن و مدل آن دارد. قیمت روغن کمپرسور برودتی در فروشگاه های مختلف یکسان نیست. ممکن است یک فروشگاه نسبت به تشخیص خود قیمت روغن کمپرسور صنعتی را بالا در نظر بگیرد که این موضوع سود خوبی را عاید فروشنده خواهد کرد ولی کاملا به ضرر مشتری تمام میشود. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا با سابقه فعالیت طولانی خود توانسته تا حدودی قیمت روغن کمپرسور برودتی را کاهش دهد. قیمت روغن کمپرسور برودتی موجود در این فروشگاه نسبت به هر فروشگاه دیگری که بصورت تخصصی و یا غیر تخصصی فعالیت میکند مناسبت تر است.

روغن کمپرسور برودتی ارزان

روغن کمپرسور برودتی ارزان را از هر فروشگاهی خرید نکنید. روغن کمپرسور برودتی ارزان را تنها سعی کنید پس از دریافت مشاوره کامل و از شرکت هایی که سابقه فروش روغن صنعتی دارند تهیه نمایید. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا نیز روغن کمپرسور برودتی ارزان را بفروش میرساند اما روغن های این فروشگاه در حالی ارزان عرضه میشوند که کیفیت بالایی نیز دارند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()