شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

روغن سیلیکون

نوعی از روغن صنعتی وجود دارد که در صنایع خودرو و داروسازی مورد استفاده قرار میگیرد و به آن روغن سیلیکون گفته میشود. روغن سیلیکون از ماده ای سیال به شمار می آید که غیر سمی و بدون بو میباشد. از مزیت های روغن سیلیکون باید به دی الکتریک بودن، نقطه جوش بالا و فشار بخار پایین اشاره نمود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن سیلیکون | خرید و فروش روغن سیلیکون

روغن سیلیکون که ظاهری لاستیکی شکل دارد در برابر حرارت مقاومت بسیار خوبی از خود نشان میدهد که همین موضوع باعث شده تا در مواردی که دستگاه حرارت زیادی را ایجاد میکند مورد استفاده قرار بگیرد. جالب است بدانید از روغن سیلیکون برای روانکاری برخی قسمت های تردمیل بخصوص بخش تسمه نقاله که حرارت زیادی را ایجاد میکند نیز استفاده میشود.

خرید روغن سیلیکون

روغن سیلیکون همانطور که در ابتدای مطلب نیز به آن اشاره شد بیشتر برای روانکاری صنایع خودروسازی و داروسازی مورد استفاده قرار میگیرد که اگر کیفیت مناسبی نداشته باشد در کارکرد دستگاه تاثیر گذار خواهد بود. یکی از عواملی که برای خرید روغن سیلیکون باید در اولویت قرار دهید کیفیت آن میباشد. هر چه کیفیت روغن سیلیکون بالاتر باشد در نتیجه کارکرد دستگاه نیز افزایش خواهد یافت. با خرید روغن سیلیکون با کیفیت شاید مجبور به پرداخت مبلغ بالاتری شوید ولی باید این موضوع را به شما یاد آور شویم که کارایی و روانکاری دستگاه بسیار با کیفیت تر خواهد شد.

قیمت روغن سیلیکون

عوامل تاثیر گذار زیادی وجود دارند که باعث افزایش قیمت روغن سیلیکون میشوند. برند میتواند از اصلی ترین عوامل افزایش قیمت روغن سیلیکون باشد. قیمت روغن سیلیکون در برخی برند های خاص افزایش بیشتری یافته است و تنها دلیل آن نیز افزایش کیفیت و به دنبال آن افزایش تقاضا میباشد. از عوامل دیگری که بر روی قیمت روغن سیلیکون تاثیر مستقیمی دارند عدم واردات یک برند از این نوع روغن صنعتی است. گاها اتفاق می افتد که به دلایلی روغن صنعتی که از نوع وارداتی میباشد از کشور مبدا وارد نمیشود که همین موضوع باعث بالا رفتن قیمت روغن سیلیکون میشود.

روغن سیلیکون ارزان

روغن سیلیکون ارزان شاید برای برخی از مصرف کنندگان تنها یک نوع تبلیع تلقی شود اما باید بدانید که شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا این روغن صنعتی را با قیمت بسیار مناسب عرضه میکند. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا به دلیل اینکه واردات انواع روغن صنعتی به کشور را انجام میدهد توانسته قیمت های محصولات خود را تا حد زیادی کاهش دهد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()