شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

روغن زنجیر

نوعی از روغن صنعتی وجود دارد که به آن روغن زنجیر گفته میشود. روغن زنجیر در برندهای گوناگونی تولید میشود که برخی از معتبرترین این برندها عبارتند از روغن زنجیر فوکس، روغن زنجیر کلوبر، روغن موبیل، روغن زنجیر شل کسیدا و روغن توتال. روغن زنجیر بمنظور روانکاری دستگاه های صنعتی به کار برده میشود و در افزایش عمر و دوام دستگاه ها نقش بسزایی ایفا میکند. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن زنجیر از موادی تشکیل شده است که ویژگی ضد سایش و همچنین ضد اکسیداسیون را پدید آورده اند و میتوانند کارکرد کلی دستگاه را نیز بهبود بخشند. از روغن زنجیر بیشتر برای روانکاری یاتاقان هایی استفاده میشود که وظیفه حرکت نقاله را بر عهده دارند. روغن زنجیر از مقاومت حرارتی بسیار بالایی نیز برخوردار است که همین موضوع یک ویژگی بزرگ بخصوص در مواقعی که از این روغن برای تونل ها و کوره های پخت استفاده میشود، محسوب میگردد.

خرید روغن زنجیر

برای خرید روغن زنجیر در برندهای مختلف باید هزینه متفاوتی را بپردازید. برای خرید روغن زنجیر با برندهایی که در بالا نیز به آنها اشاره شد به دلیل اینکه از برندهای مطرح میباشند باید مبلغ بالاتری را بپردازید.

نکته ای که برای خرید روغن زنجیر بسیار حائز اهمیت میباشد دریافت مشاوره قبل از خرید میباشد. اگر از جمله خریدارانی هستید که آگاهی چندانی به روغن زنجیر متناسب با دستگاه خود ندارید حتما باید یک مشاوره کامل از فروشنده دریافت نموده و سپس خرید خود را نهایی کنید. اگر خرید روغن زنجیر را از شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا انجام دهید میتوانید مشاوره ای را از بخش فروش این شرکت دریافت کرده و اطلاعات کافی را از نوع روغن و قیمت آن کسب نمایید.

قیمت روغن زنجیر

در قیمت روغن زنجیر نه تنها انواع و کیفیت آن بلکه برخی فروشندگان نیز تاثیر گذار هستند. فروشندگان زیادی وجود دارند که در زمینه فروش روغن زنجیر فعالیت میکنند که معمولا هر یک از آنها نیز قیمت روغن زنجیر را متناسب با شرایط و تشخیص خود تعیین میکنند.  این موضوع در حالی اتفاق می افتد که قیمت روغن زنجیر توسط سازمان های مربوطه به خوبی مشخص شده است و فروشندگان موظف هستند تا این نوع روغن صنعتی را با قیمت مصوب عرضه نمایند. اما شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا مانند دیگر شرکت ها عمل نکرده و تا جای ممکن قیمت های خود را مطابق با قیمت های مصوب لحاظ کرده است.

روغن زنجیر ارزان

عرضه روغن زنجیر ارزان توسط شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا بزرگترین خدمتی است که این شرکت به مشتریان جدید و قدیمی خود ارائه میدهد و متقاضیانی که قصد پرداخت هزینه بالایی را برای روغن زنجیر ندارند میتوانند از این خدمت ارزنده بهره مند شوند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()