شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

روغن پمپ وکیوم

روغن پمپ وکیوم با فشار بخارهای متفاوتی تولید میشود که همین موضوع باعث شده تا برای خرید آن توجه زیادی به خرج داده شود. پمپ های خلا و همچنین وکیوم از تجهیزاتی هستند که نیاز به روانکاری دارند. روانکاری روتاری وین این تجهیزات با روغن پمپ وکیوم انجام میشود. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن پمپ وکیوم | خرید و فروش روغن پمپ وکیوم

روتاری وین موجود در پمپ خلا و وکیوم بصورت تک مرحله ای و دو مرحله ای تولید میشوند. برای روانکاری روتاری وین تک مرحله ای از روغن های با فشار بخار کمتر از یک میلی بار و در روتاری وین دو مرحله ای از روغن های با فشار بخار کمتر از ۰.۰۰۰۵ میلی بار استفاده میشود.

خرید روغن پمپ وکیوم

برای خرید روغن پمپ وکیوم حتما باید توجه داشته باشید که اگر آشنایی با این نوع روغن را ندارید حتما با افراد آگاه در این زمینه مشورت داشته باشید. خرید روغن پمپ وکیوم بدون هیچگونه شناخت و آگاهی یک ریسک محسوب میشود و ممکن است نتوانید روغن متناسب با دستگاه خود را خریداری کنید. خرید روغن پمپ وکیوم از شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا دیگر مشکلات این چنینی را نخواهد داشت و با کسب اطلاعات کامل قبل از خرید میتوانید روغن مناسب را تهیه نمایید.

قیمت روغن پمپ وکیوم

قیمت روغن پمپ وکیوم بستگی به نوع دستگاه شما دارد. هر دستگاهی نیاز به یک نوع پمپ وکیوم دارد و اگر در هنگام خرید متوجه تفاوت قیمت ها شدید مطمئنا به این دلیل است که قیمت روغن پمپ وکیوم در مدل های مختلف با یکدیگر متفاوت است. قیمت روغن پمپ وکیوم را میتوانید با استعلام از شرکت های مختلف به دست آورید. هر شرکتی قیمت روغن پمپ وکیوم را نسبت به نوع روغن و همچنین منافع خود تعیین میکند. کمتر شرکتی را میتوان یافت که قیمت روغن پمپ وکیوم را طوری در نظر بگیرد که منافع مشتری رعایت شده باشد. تمام افرادی که انواع روغن صنعتی را از شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا خریداری نموده اند به مناسب بودن قیمت روغن پمپ وکیوم اذعان کرده اند.

روغن پمپ وکیوم ارزان

شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا انواع روغن پمپ وکیوم را از نوع وارداتی و همچنین داخلی بفروش میرساند که برخی از آنها قیمت بالا و برخی دیگر قیمت بسیار مناسبی دارند. اما شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا برای اینکه به منافع مشتریان خود احترام بگذارد اقدام به فروش روغن پمپ وکیوم ارزان نموده است که در هزینه های تولید صاحبان صنایع صرفه جویی زیادی میشود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()