شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

روغن انتقال حرارت

همانطور که از نام روغن انتقال حرارت پیداست از جمله روغن هایی میباشد که برای سیستم های انتقال حرارت کاربرد دارد. روغن انتقال حرارت از انواع روغن صنعتی به شمار میرود که مقاومت بسیار خوبی در برابر حرارت و همچنین اکسیداسیون دارد و بازدهی دستگاه را تا حد زیادی افزایش میدهد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن انتقال حرارت | خرید و فروش روغن انتقال حرارت

روغن حرارت با مقاوت بالای خود میتوانند گرمای معادل با ۳۰۰ درجه سانتیگراد را به خوبی تحمل کنند.

خرید روغن انتقال حرارت

از نکاتی که برای خرید روغن انتقال حرارت باید مد نظر قرار دهید حداکثر دمای مورد نیاز برای به فعالیت در آمدن روغن میباشد. البته خرید روغن انتقال حرارت باید با در نظر گرفتن حرارت ایجاد شده توسط دستگاه صورت گیرد زیرا باید توجه داشت که نمیتوان از هر نوع روغنی بدون در نظر داشتن حرارت ایجاد شده در درون دستگاه استفاده نمود. علاوه بر درجه حرارت باید کیفیت را نیز در خرید روغن انتقال حرارت لحاظ کنید زیرا روغن هایی که از کیفیت پایینی برخرودار هستند معمولا نمیتوانند تا مدت زیادی دوام بیاورند و پس از مدت کوتاهی مشکلاتی را در عملکرد دستگاه به وجود می آورند.

قیمت روغن انتقال حرارت

عواملی وجود دارند که بر قیمت روغن انتقال حرارت تاثیر گذار هستند. اگر روغن از بازدهی حرارتی بالا برای انتقال سریع و کار آمد برخوردار باشد مطمئنا از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود. قیمت روغن انتقال حرارت نسبت به سازگاری آن نیز متفاوت است. معمولا روغن هایی که از سازگاری بیشتری با دستگاه های انتقال حرارت برخوردار هستند قیمت بالاتری دارند. یک روغن انتقال حرارت خوب باید غیر سمی و بدون بو باشد. روغن هایی که از این دو ویژگی و همچنین ویژگی های فوق برخوردار هستند با قیمت بالاتری به فروش میرسند.

روغن انتقال حرارت ارزان

روغن انتقال حرارت ارزان که بیشتر فروشندگان نیز بر روی آن تاکید دارند در بیشتر موارد کیفیت مناسبی ندارد. روغن انتقال حرارت ارزان با اینکه قیمت کمی دارد اما باید کیفیت مناسبی داشته باشد. اگر به این موضوع آگاه هستید که با خرید روغن انتقال حرارت ارزان از کارایی و عملکرد دستگاه کم خواهد شد بهتر است از خرید آن صرفه نظر کنید.

روغن انتقال حرارت ارزان را در صورتی خریداری کنید که از کیفیت آن مطمئن شوید. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا از شرکت هایی است که روغن انتقال حرارت ارزان را با کیفیت بسیار مناسب بفروش میرساند و با اطمینان خاطر میتوانید خرید خود را انجام دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()