شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

روغن هیدرولیک ضد آتش

بیشترین انتقال انرژي در تجهیزات مورد استفاده در معادن و صنایع گوناگون از طریق روغن هیدرولیک انجام میشود. روغن هیدرولیک در برابر آتش و حرارت مقاوت آنچنانی ندارد و بسرعت دچار حریق میشود. اما یک نوع روغن هیدرولیک با نام روغن هیدرولیک ضد آتش وجود دارد که مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت دارد و به سختی آتش میگیرد. روغن هیدرولیک ضد آتش حتی در صورتیکه دچار حریق شود بسیار سریعتر و آسانتر از سایر روغن هیدرولیک های معمولی خاموش میشود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن هیدرولیک ضد آتش | خرید و فروش روغن هیدرولیک ضد آتش

فروشگاه های تخصصی مانند شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا با فعالیت چندین ساله و تخصصی خود در فروش انواع روغن میتوانند مشاوره کاملی را در اختیار خریدار قرار دهند.

خرید روغن هیدرولیک ضد آتش

برای خرید روغن هیدرولیک ضد آتش به هر فروشگاهی مراجعه نکنید زیرا هر فروشگاهی این نوع روغن را به فروش نمیرساند و باید فروشگاهی را انتخاب کنید که بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت کند. همچنین خرید روغن هیدرولیک ضد آتش باید پس از دریافت مشاوره کامل انجام شود.

روغن هیدرولیک ضد آتش

قیمت روغن هیدرولیک ضد آتش

برای بدست آوردن قیمت روغن هیدرولیک ضد آتش میتوانید قیمت های چندین فروشگاه را با یکدیگر مقایسه کرده و در واقع ابتدا یک استعلام قیمت دریافت نمایید تا قیمت واقعی را به دست آورید. شرکت پترو تجیهز روانکاران صدرا بهترین مرجع برای دریافت و استعلام قیمت روغن هیدرولیک ضد آتش میباشد زیرا این شرکت اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی روغن صنعتی و خودرویی نموده است که میتوان با مراجعه به وب سایت این فروشگاه استعلام قیمت از مدل های مختلف روغن را دریافت نمود و خرید خود را با اطمینان خاطر انجام داد.

روغن هیدرولیک ضد آتش ارزان

روغن هیدرولیک ضد آتش به دلیل ویژگی های خاصی که دارد تقریبا گران تر ازروغن های هیدرولیک معمولی میباشد. اما به دلیل مصرف بالای این نوع روغن هیدرولیک و تقاضای بیش از حد مشتری، شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا اقدام به فروش روغن هیدرولیک ضد آتش ارزان نموده است تا صنایع و تولید کنندگان بتوانند در هزینه های تولید صرفه جویی کنند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()