شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

روغن کمپرسور و مته های بادی

کمپرسورها و مته های بادی به عنوان یکی از پرکابردترین تجهیزات باید به صورت دوره ای روانکاری شوند تا عملکرد مناسبی را در حین کار از خود نشان دهند. روغن های کمپرسور و مته های به  منظور روانکاری این دسته تجهیزات تولید میشوند و در صورت عدم استفاده از این نوع روانکارها سرعت فرسایش و خوردگی قطعات افزایش خواهد یافت. روغن کمپرسور و مته های بادی از چسبندگی بسیار خوبی برخودار هستند که همین موضوع باعث میشود تا این دسته از روغن ها برای تجهیزات پنوماتیکی با فشار بالا بسیار مناسب باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن کمپرسور و مته های بادی | خرید و فروش روغن کمپرسور و مته های بادیروغن کمپرسور و مته های بادی

شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی روغن صنعتی و انواع روانکارها نموده است و توانسته قیمت روغن کمپرسور و مته های بادی موجود در فروشگاه را تا حد زیادی تنها برای جلب رضایت مشتری کاهش دهد.

خرید روغن کمپرسور و مته های بادی

برای خرید روغن کمپرسور و مته های بادی باید به چند عامل مهم و تاثیرگذار در این نوع روغن توجه شود. در خرید روغن کمپرسور و مته های بادی باید به خاصیت اکسیداسیون و ضد زنگ زدگی آنها توجه خاصی شود.  از دیگر نکاتی که باید در خرید روغن کمپرسور و مته های بادی به آن توجه شود قابلیت سازگاری با روغن های معدنی و شاخص گرانروی بالا میباشد. البته تمام مشخصات و ویژگی های ذکر شده در  بالا تنها در برخی روغن ها وجود دارد که از همین رو بهتر است فروشنده ای را انتخاب کنید که مشاوره کاملی را نسبت به روغن مورد نیاز شما ارائه دهد.

روغن کمپرسور و مته های بادی

قیمت روغن کمپرسور و مته های بادی

قیمت گذاری روغن کمپرسور و مته های بادی بر اساس نوع روغن و همچنین کیفیت آن صورت میگیرد. قیمت روغن کمپرسور و مته های بادی در برخی فروشگاه ها متفاوت است که البته این تفاوت قیمت ها دقیقا به دلیل نوع روغن و همچنین کیفیت آن میباشد. البته قیمت روغن کمپرسور و مته های بادی در فروشگاه اینترنتی بسیار مناسب تر از فروشگاه هایی است که بصورت حضوری محصولات خود را بفروش میرسانند.

روغن کمپرسور و مته های بادی ارزان

روغن کمپرسور و مته های بادی ارزان در حقیقت ترفندی هستند که برخی شرکت ها برای افزایش فروش در نظر گرفته اند. اما شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا روغن کمپرسور و مته های بادی ارزان برای جلب رضایت تولید کنندگان و با کیفیت بالا عرضه مینماید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()