شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

روغن ماشین ابزار

از انواع روغن های صنعتی که تنها روغن سه منظوره نیز میباشد روغن ماشین ابزار است. روغن ماشین ابزار همانطور که از نامش نیز پیداست برای روغنکاری انواع ماشین ابزار مورد استفاده قرار میگیرد و از چسبندگی بالایی نیز برخوردار است. روغن ماشین ابزار ویژگی های زیادی را برای ماشین های ابزار به وجود می آورد که از جمله این ویژگی ها میتوان به خاصیت ضد سایش، تحمل فشارهای بالا و ضد زنگ بودن اشاره نمود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن ماشین ابزار | خرید و فروش روغن ماشین ابزار با بهترین قیمت

قیمت روغن ماشین ابزار را در فروشگاه اینترنتی پترو تجهز روانکاران صدرا میتوانید مشاهده کرده و سپس خرید خود را انجام دهید.

خرید روغن ماشین ابزار

کاربرد سه گانه روغن ماشین ابزار باعث شده تا مشتری نتواند روغنی را انتخاب کند که متناسب با نوع دستگاه و یا دستگاه های او باشد. هر دستگاهی برای روغنکاری از نوع خاصی روغن ماشین ابزار بهره میبرد که بیشتر تولید کنندگان به خوبی نمیتوانند روغن مناسب با دستگاه خود را تهیه نمایند. خرید روغن ماشین ابزار باید از فروشندگانی انجام شود که ابتدا روغن مورد نیاز شما را موجود داشته باشند و دوما باید بتوانند با کیفیت ترین نوع روغن را به شما عرضه کنند.

روغن ماشین ابزار

قیمت روغن ماشین ابزار

روغن ماشین ابزار در شرکت هایی که از نام و نشان چندانی نیز برخوردار نیستند تولید میشود که البته نباید انتظار کیفیت بالایی از این نوع روغن ها داشت. قیمت روغن ماشین ابزار اگر در شرکت های نام آشنا و مطرح تولید شده باشد بالاتر خواهد بود و البته این نوع روغن ها کیفیت بالایی نیز دارند. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا با توجه به اینکه یکی از شرکت های تخصصی فعال در این زمینه میباشد توانسته قیمت روغن ماشین ابزار را طوری در نظر بگیردکه صرفه اقتصادی بسیار خوبی را برای مشتری داشته باشد.

روغن ماشین ابزار ارزان

روغن ماشین ابزار ارزان را شاید نتوانید در فروشگاه های حضوری بیابید اما فروشگاه اینترنتی روغن صنعتی میتواند روغن با قیمت های مناسبتری را بفروش برساند. بخصوص فروشگاه اینترنتی که شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا راه اندازی نموده است از لحاظ قیمتی بسیار مناسبتر از سایر فروشگاه ها میباشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()