شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

روغن گردشی

روغن های صنعتی انواع گوناگونی دارند که یکی از آنها روغن گردشی است. روغن گردشی  به روغنی گفته میشود که در یک سیستم روانکاری گردشی مورد استفاده قرار میگیرد و از طریق پمپ و سیستم های مخصوصی به صورت گردشی به بخش های مختلف پمپاژ میشود. روغن گردشی پس از یک بار استفاده دوباره به مخزن خود برگشته و بعد از آنکه تحت فیلتراسیون قرار گرفت برای پمپاژ در بخش های مختلف فرستاده میشود. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن گردشی | خرید و فروش روغن گردشی با قیمت مناسب

روغن گردشی با خواصی که دارد معمولا در سیستم هایی مورد استفاده قرار میگیرد که از آلودگی محیطی زیادی برخوردار هستند.

خرید روغن گردشی

صنایعی که از روغن گردشی استفاده میکنند همواره برای خرید این نوع روغن به فروشگاه ها و شرکت هایی مراجعه میکنند که بصورت حضوری محصولات خود را به فروش میرسانند اما فروشگاه های حضوری در تمام نقاط شهر به راحتی در دسترس نیستند و همین موضوع باعث شده دردسرهایی برای خرید  روغن گردشی به وجود آید. فروشگاه اینترنتی میتواند بهترین راه خرید روغن گردشیباشد زیرا دیگر نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا با راه اندازی فروشگاه اینترنتی روغن گردشی و انواع روغن های صنعتی توانسته خریدی آسان و بی دردسر را برای خریدار به وجود آورد.

روغن گردشی

قیمت روغن گردشی

روغن گردشی در شرکت های خارجی و داخلی زیادی تولید میشود که البته هر دو نوع خارجی و داخلی از کیفیت های متفاوتی برخوردار هستند. تنها روغن گردشی خارجی نیست که از کیفیت بالایی برخوردار است بلکه نمونه های داخلی نیز تولید و عرضه میشوند که کیفیت بسیار مناسبی دارند. قیمت روغن گردشی نسبت به نوع خارجی و داخلی متفاوت است و میتوانید پس از بررسی های لازم نسبت به برند تولید کننده خرید خود را انجام دهید.

روغن گردشی ارزان

روغن گردشی ارزان که امروزه در تمام فروشگاه ها و فروشگاه اینترنتی روغن صنعتی به عنوان یک شعار تبلیغاتی درج میشود در بیشتر موارد کیفیت مناسبی ندارد. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا به عنوان یک شرکت و فروشگاه اینترنی عرضه انواع روغن توانسته با عرضه روغن گردشی ارزان رضایت مشتری را جلب نماید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()