شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

روغن صنایع نساجی

نساجی یکی از صنایعی است که دستگاه های زیادی در خط تولید آن مورد استفاده قرار میگیرند. تمامی ماشین آلاتی که در صنایع نساجی از جمله ماشین های دوخت، ماشین های بافت و ماشین های نخ ریسی وجود دارند باید به صورت دوره ای روانکاری شوند. روانکاری این ماشین آلات با روغن های مخصوص صنعتی یعنی روغن صنایع نساجی انجام میشود که هر دستگاهی نیز از یک نوع خاص روغن برای روانکاری بهره میبرد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن صنایع نساجی | خرید و فروش روغن صنایع نساجی با قیمت مناسب

اگر به صورت دوره ای از روغن صنایع نساجی برای روانکاری دستگاه های مختلف استفاده نشود عملکرد کلی هر دستگاه تا حد زیادی پایین خواهد آمد و همچنین فرسایش قطعات دستگاه ها نیز روند افزایشی پیدا خواهد کرد.

خرید روغن صنایع نساجی

برای خرید روغن صنایع نساجی باید نکاتی را مد نظر داشته باشید. روغن صنایع نساجی باید تمامی استاندارد های بهداشتی را داشته باشد زیرا صنایع نساجی از صنایع بسیار حساسی میباشد و کوچکترین آلودگی میتواند باعث ایجاد حساسیت ها و بروز سرطان شود. برای خرید روغن صنایع نساجی باید بهترین نوع روغن را تهیه نمایید تا از کیفیت بالایی برخوردار باشد زیرا روغن با کیفیت میتواند از فرسایش و خوردگی قطعات به خوبی جلوگیری کند. خرید روغن صنایع نساجی را میتوانید بصورت غیر حضوری و از فروشگاه های اینترنتی انجام دهید اما فروشگاه اینترنتی روغن صنعتی پترو تجهیز روانکاران صدرا به راحتی در تمام ساعات روز در دسترس میباشد.

روغن صنایع نساجی

قیمت روغن صنایع نساجی

دستگاه های بسیار زیادی در صنایع نساجی و در بخش های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند که هر یک  به روغن خاصی برای روانکاری نیاز دارد. روغنکاری دوره ای این دستگاه ها هزینه های زیادی را برای کارفرما و صاحبان صنایع بوجود می آورد که این هزینه ها میتواند بر روی محصولات نیز تاثیر داشته باشد. قیمت روغن صنایع نساجی هر چه مناسب تر باشد در نتیجه هزینه های تولیدکنندگان نیز کاهش خواهد یافت. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا با در نظر داشتن منافع مشتری سعی نموده است تا بهترین روغن های صنایع نساجی با قیمت مناسب را عرضه نماید که خوشبختانه تا به امروز نیز در این امر کاملا موفق بوده است.

روغن صنایع نساجی ارزان

قیمت روغن صنایع نساجی با قیمت های بالا هیچ صرفه اقتصادی برای تولید کنندگان ندارد و به همین دلیل بیشتر شرکت ها به دنبال روغن صنایع نساجی ارزان هستند تا بتوانند هزینه های تولید خود را کاهش داده و فضای رقابتی خود را نیز حفط نمایند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()