شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

روغن دنده صنعتی

تنها دنده های خودرو نیست که برای روانکاری نیاز به روغن دارد بلکه دستگاه های صنعتی زیادی وجود دارند که از روغن دنده صنعتی برای روانکاری آنها استفاده میشود. از جمله صنایعی که روغن دنده صنعتی در آنها کاربرد بسیار زیادی دارد میتوان به صنایع سیمان و فولاد اشاره نمود. از مهمترین ویژگی های روغن دنده صنعتی میتوان به ثبات گرمایی آن اشاره نمود. اگر روغن دنده صنعتی نتواند ثبات گرمایی را حفظ کند در حقیقت کاربرد خود را از دست داده است. روغن دنده صنعتی از خاصیت ضد اکسیداسیون برخوردار است که این خاصیت میتواند از اکسیده شدن اجزای مختلف جعبه دنده های صنعتی جلوگیری کند. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن دنده صنعتی | خرید و فروش روغن دنده صنعتی با بهترین قیمت

روغن دنده صنعتی در آب حل نمیشود و اگر آبی درون جعبه دنده وارد شود این روغن اجازه نفوذ آنرا به بخش های مختلف جعبه دنده نخواهد داد.

خرید روغن دنده صنعتی

مهمترین نکته ای که در خرید روغن دنده صنعتی باید مورد توجه ویژه ای قرار گیرد کیفیت آن میباشد. هر چه روغن دنده صنعتی از کیفیت بالاتری برخوردار باشد در نتیجه میتواند روانکاری و محافظت بهتری را از جعبه دنده انجام دهد. دومین نکته بسیار مهم در خرید جعبه دنده صنعتی اصل بودن آن است. شرکت های زیادی وجود دارند که امروزه به تولید روغن دنده صنعتی مشغول هستند که برخی سودجویان اقدام به تولید نوع تقلبی این روغن ها کرده اند. نوع تقلبی روغن دنده صنعتی علاوه بر اینکه نمیتواند محافظ خوبی برای جعبه دنده باشد از  عمر کوتاهی نیز برخوردار است.

روغن دنده صنعتی

قیمت روغن دنده صنعتی

روغن دنده صنعتی در برندهای مختلفی تولید و عرضه میشود که هر یک قیمت های متفاوتی دارند. قیمت روغن دنده صنعتی در نوع اصل و تقلبی نیز متفاوت میباشد. قیمت روغن دنده اصل در هر برندی همیشه بالاتر بوده و هست. قیمت روغن دنده صنعتی در فروشگاه های مختلف نیز یکسان نیست. فروشگاه های اینترنتی روغن دنده صنعتی قیمت های بسیار مناسبتری نسبت به فروشگاه های حضوری دارند و میتوان خرید خود را از این فروشگاه ها انجام داد.

روغن دنده صنعتی ارزان

روغن دنده صنعتی مصرف بسیار بالایی دارد و اگر صنایع قرار باشد تا از این روغن در حجم بالا استفاده کنند باید هزینه زیادی را بپردازند. بیشتر صنایع به دنبال روغن دنده صنعتی ارزان هستند  تا هزینه کلی تولید تا حد زیادی کاهش یابد. شرکت پتروتجهیز روانکاران صدرا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی روغن صنعتی توانسته با عرضه روغن دنده صنعتی ارزان در کاهش هزینه های صنایع سهم عمده ای داشته باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()