شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

روغن توربین

روغن توربین از دسته روغن هایی است که دارای خواص فیزیکی و شیمیایی بسیار زیادی میباشد. از جمله وظایف روغن توربین میتوان به این موارد اشاره نمود: ۱. روانکاری کوپلینگ ها، یاتاقان ها و چرخ دنده ها ۲. خنک کاری یاتاقان ها و همچنین انتقال حرارت ۳. عملکرد بسیار مناسب هیدرولیکی ۴. جلوگیری و محافظت از زنگ زدگی و همچنین فرسایش.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن توربین | خرید و فروش روغن توربین با مناسبترین قیمت

کیفیت روغن توربین در عملکرد آن و در نتیجه دستگاه تاثیر بسزایی دارد که به همین دلیل برای خرید روغن توربین باید دقت زیادی به خرج داده شود.

خرید روغن توربین

روغن توربین مانند سایر انواع روغن های صنعتی و روغن های مورد استفاده در انواع خودرو با کیفیت های مختلفی تولید و عرضه میشود. برای خرید روغن توربین باید نکاتی از جمله شرکت سازنده، مدل و تناسب روغن با دستگاه لحاظ شوند و بررسی های قبل از خرید صورت گیرد.

روغن توربین

قیمت روغن توربین

روغن توربین در برندها و مدل های مختلف قیمت متفاوتی دارد. نسبت به برند و مدل روغن توربین باید هزینه متفاوتی پرداخت شود. قیمت روغن توربین در یک فروشگاه اینترنتی بسیار مناسبتر از فروشگاه های حضوری است. فروشگاه های اینترنتی با روندی که برای فروش خود در پیش گرفته اند توانسته اند قیمت روغن توربین را تا حد بسیار زیادی کاهش دهند و صرفه اقتصادی زیادی را برای خریدار بوجود آورند.

روغن توربین ارزان

اگر تولید کنندگان و صاحبان صنایع قرار باشد تا روغن توربین را با قیمت بالایی خریداری کنند مطئنا ضررهای زیادی را متحمل خواهند شد زیرا استفاده از روغن توربین در حجم بالا بودجه مالی زیادی را نیاز خواهد داشت و بار مالی زیادی را به وجود می آورد. صنایع تولیدی امروزه به دنبال مراکز فروش و همچنین شرکت هایی هستند که روغن توربین ارزان را بفروش برساند. روغن توربین ارزان بهترین گزینه پیش پای صنایع تولیدی است که میتوانند روغن های مورد نیاز خود را با قیمت های بسیار مناسبی خریداری و استفاده نمایند.

شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا انواع روغن موتور ارزان را با بالاترین کیفیت و از برند های مطرح داخلی و جهانی به فروش میرساند و تونسته سهم عمده ای در عرضه و فروش این محصول پر مصرف داشته باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()