شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

روغن ترانس

یکی از انواع روغن های بسیار پرکاربرد در صنایع روغن ترانسفورماتور میباشد. روغن ترانسفورماتور از نفت خام به دست می آید و برای تولید آن نیز از تکنولوژی های خاص جز به جز استفاده میشود. روغن ترانس به دلیل خواص و ویژگی های خاصی که دارد به عنوان یک عایق و محافظ مناسب برای دستگاه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن ترانس | خرید و فروش روغن ترانس با نازلترین قیمت

روغن ترانس علاوه بر محافظت از دستگاه های مختلف میتواند به عنوان یک خنک کننده نیز محسوب شود.

خرید روغن ترانس

روغن ترانس باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد زیرا هر چه این نوع روغن از کیفیت بالاتری برخوردار باشد خلوص بیشتری نیز خواهد داشت. میزان خلوص بالا میتواند در محافظت از دستگاه نقش موثرتری داشته باشد. پس اگر به دنبال خرید روغن ترانس هستید باید به دنبال با کیفیت ترین نوع آن باشید. عرضه روغن ترانس در انواع برندهای گوناگون و مدل های مختلف انجام میشود و ابتدا بهتر است بررسی هایی را نسبت به برند روغن انجام دهید.

روغن ترانس

قیمت روغن ترانس

همانطور که در مطلب بالا به آن اشاره شد روغن ترانس با کیفیت های متفاوتی عرضه میشود که همین موضوع بر قیمت آن تاثیرگذار است. قیمت روغن ترانس نسبت به برند آن متفاوت است و البته نوع روغ نیز میتواند بر روی قیمت تاثیر داشته باشد. در تمام دستگاه های صنعتی از یک نوع روغن ترانسفورماتور استفاده نمیشود و باید نسبت به نوع دستگاه از روغن مخصوصی استفاده شود. هر نوع روغن ترانسفورماتور یک قیمت متفاوت دارد و برخی از آنها ممکن است قیمت بالایی داشته باشند.

روغن ترانس ارزان

ارزان بودن روغن ترانس برای صنایعی که استفاده زیادی از روغن ندارند چندان مهم نیست اما زمانی که میزان مصرف روغن بالا میرود قیمت آن اهمیت پیدا میکند. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا برای رفاه حال مشتریان و صاحبان صنایع اقدام به فروش روغن ترانس ارزان نموده است که دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بالا برای خرید این نوع روغن نیست. روغن ترانس ارزان عرضه شده توسط شرکت پتروتجهیز روانکاران صدرا در کنار قیمت مناسب از کیفیت بالایی نیز برخوردار است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()