شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

گریس

گریس از جمله موادی است که برای روانکاری دستگاه ها  و قطعات مختلف مورد استفاده زیادی دارد و بصورت جامد و یا نیمه جامد میتوان آنرا تهیه نمود. گریس از ترکیباتی همچون مشتقات نفتی و یا ترکیب چند صابون تولید میشود و برای اینکه به خواص آن دست یافته شود مشتقاتی نیز به آن اضافه میگردد. استفاده از گریس مزیت های زیادی را به وجود می آورد که میتوان به ایجاد روانکاری بسیار مناسب و جلوگیری از اصطکاک، محافظت از قطعات در برابر خوردگی و سایش، آب بندی سیستم های مختلف برای جلوگیری از ورود هرگونه گرد و خاک و آب، مقاوم سازی در برابر هرگونه نشتی، مقاومت بالا در ساختمان شیمیایی، سفت شدن در هوای سرد که یک مزیت بزرگ محسوب میشود و تحمل بالا در برابر رطوبت اشاره نمود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

گریس | خرید و فروش گریس با بهترین قیمت

شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا از شرکت هایی است که از تیم پشتیبانی و فروش با تجربه ای برخوردار است و میتوانید هر نوع اطلاعاتی را نسبت به خرید گریس از کارشناسان این شرکت قبل از خرید کسب نمایید.

خرید گریس

گریس هایی که برای مصارف صنعتی و خودرویی مورد استفاده قرار میگیرند تفاوت هایی با یکدیگر دارند و ممکن است از خواص و ویژگی های متفاوتی نسبت به یکدیگر برخوردار باشند. از همین رو برای خرید گریس باید به این موضوع مهم توجه داشته باشید که ابتدا اطلاعاتی را نسبت به گریس متناسب با دستگاه و قطعه خود را کسب نموده و سپس اقدام به خرید نمایید. اما متاسفانه بیشتر فروشندگان گریس به دلیل اینکه از تخصص کافی در این زمینه برخوردار نیستند نمیتوانند اطلاعات کاملی را در اختیار خریدار قرار دهند.

گریس

قیمت گریس

گریس از موادی نیست که قیمت چندان بالایی داشته باشد اما برخی افراد به دلیل اینکه استفاده  بسیار زیادی از این ماده دارند مجبور به تهیه آن در حجم بالا و همچنین بصورت مکرر هستند که برای این دسته افراد قیمت گریس بسیار حائز اهمیت است. بهترین قیمت گریس را شرکت هایی به مشتریان خود ارائه میدهند که از شرکتهای توزیع کننده و عمده فروش هستند. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا از شرکت هایی است که انواع گریس و روغن های صنعتی و خودرویی را با قمیت بسیار مناسب به فروش میرساند. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی برای فروش محصولات خود نموده است که خریدار به راحتی میتواند محصولات مورد نیاز خود را بصورت آنلاین خرید نماید.

گریس ارزان

برخی از فروشندگان و شرکت ها بر این موضوع پافشاری و اصرار زیادی دارند که گریس ارزان را بفروش میرسانند اما در حقیقت این موضوع دروغی بیش نیست. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا اقدام به فروش گریس ارزان نموده است که البته قیمت های این شرکت در عمل بسیار مناسب و ارزان میباشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()