شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

سیالات خنک کننده و مایع ترمز

خرید سیالات خنک کننده و مایع ترمز باید از برند های مطرح باشد زیرا برندهای نامعتبر عمر کوتاهی دارند و همچنین کارایی و عملکرد آنها چندان مناسب نیست. یک مشاوره کامل قبل از خرید سیالات خنک کننده و مایع ترمز بسیار ضروری است که از همین رو شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا میتواند مشاوره خوبی را در این زمینه به خریدار ارائه دهد. در این بخش می توانید انواع سیالات خنک کننده و مایع ترمز را مشاهده نموده و برحسب نیاز مناسب ترین را خریداری نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

از جمله وسایل و کالاهایی که با شروع فصل زمستان مالکان خودرو به فکر خرید و بکارگیری آن می افتند سیالات خنک کننده میباشد. حتما همگی شما با یکی از معروفترین سیالات خنک کننده یعنی ضد یخ آشنایی دارید.ضد یخ نه تنها برای فصل زمستان بلکه در چهار فصل سال برای یک خودرو ضروری و لازم میباشد. ضد یخ در فصول گرم سال باعث میشود تا نقطه جوش آب در سیستم های خنک کننده تا حدی افزایش یابد که همین موضوع در دیر به جوش آمدن آب نقش بسزایی دارد. از دیگر مایعاتی که برای یک خودرو ضروری میباشد مایع ترمز است. مایع ترمز که به آن روغن ترمز نیز گفته میشود میتواند تمام اجزای یک سیستم را به حرکت در آورد و بدون مایع ترمز امکان ترمز گیزی نیز وجود نخواهد داشت.

خرید سیالات خنک کننده و مایع ترمز

سیالات خنک کننده و مایع ترمز در برندهای مختلف ایرانی و خارجی مخصوص هر خودرو تولید و بفروش میرسد که البته کیفیت آنها نیز در برندهای مختلف با یکدیگر متفاوت میباشد. برای خرید سیالات خنک کننده به دلیل حساسیت زیادی که دارند باید به مدل خودروی خود توجه کنید. برخی افراد در خرید سیالات خنک کننده و مایع ترمز سهل انگاری میکنند و به مدل خودروی خود توجهی ندارند که همین موضوع باعث میشود تا مشکلاتی در عملکرد خودرو بوجود بیاید. 

سیالات خنک کننده و مایع ترمز

قیمت سیالات خنک کننده و مایع ترمز

به طور کلی قیمت ها در بازار سیالات خنک کننده و مایع ترمز با نوسان زیادی همراه  بوده و هست که همین موضوع باعث شده تا مشتری همواره به دنبال یک فروشنده منصف باشد. قیمت سیالات خنک کننده و مایع ترمز در شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا و همچنین تنوع محصولات بسیار مناسبتر از فروشگاه های دیگر میباشد و صرفه اقتصادی زیادی را ایجاد میکند. نیازی نیست تا برای خرید سیالات خنک کننده و مایع ترمز به شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا مراجعه کنید زیرا این شرکت با راه اندازی فروشگاه اینترنتی توانسته نیاز مشتری را در منزل و یا محل کار بر طرف نماید.

سیالات خنک کننده و مایع ترمز ارزان

چیزی به نام سیالات خنک کننده و مایع ترمز ارزان وجود ندارد و بهتر است فریب این آگهی های تبلیغاتی را نخورید. البته شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا سعی نموده تا قیمت های خود را تا حدی زیادی کاهش دهد اما بسیاری از شرکت ها و فروشندگان تنها این آگهی ها را در جهت جذب مشتری منتشر میکنند و واقعیت ندارند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()