شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

روغن هوایی

همیشه تا نام روغن موتور به گوشمان میرسد به یاد روغن هایی می افتیم که در خودروها به کار میروند اما تنها خودروها نیستند که به روغن برای روانکاری نیاز دارند. در صنایع هوایی و هواپیمایی نیز از روغن هایی با نام روغن هوایی استفاده میشود که میتوانند قسمت های موتوری و دیگر قطعات را روانکاری کرده و از اصطکاک و فرسایش بین قطعات تا حد زیادی جلوگیری کنند.  از انواع روغن هوایی میتوان به روغن پیستونی هوایی، روغن توربین هوایی، روغن هیدرولیک هوایی و گریس هوایی اشاره نمود. البته انواع دیگری از روغن هوایی نیز وجود دارد که تنها چند مورد از آن نام برده شد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن هوایی | خرید و فروش انواع روغن هوایی با نازلترین قیمت

شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا از شرکت هایی است که بصورت تخصصی در زمینه فروش روغن و روغن هوایی فعالیت میکند و همواره سعی نموده تا روغن هایی را به مشتریان عرضه نماید که از برندهای مطرح جهانی باشند.

خرید روغن هوایی

همانطور که در خرید روغن های مورد نیاز برای روانکاری خودرو حساسیت به خرج داده میشود چند برابر بیشتر برای خرید روغن هوایی باید حساسیت به خرج داده شود. صنایع هوایی یکی از حساس ترین و مهم ترین صنایع میباشد و باید از با کیفیت ترین نوع روغن هوایی برای روانکاری قطعات استفاده شود. برای خرید روغن هوایی میتوان فروشندگان و شرکت های زیادی را انتخاب نمود اما فروشنده باید از تخصص و سابقه کافی در این زمینه برخوردار باشد.

روغن هوایی

قیمت روغن هوایی

به طور کل تجهیزاتی که در صنایع هوایی مورد استفاده قرار میگیرند از قیمت بالایی برخوردار هستند که روغن هوایی نیز در این بین از قیمت نسبتا بالایی در مقایسه با روغن خودرو برخوردار است. قیمت روغن هوایی در فروشگاه ها معمولا بالاتر از شرکت ها میباشد. شرکت های توزیع کننده و فروشنده روغن به دلیل واردات مستقیم و همچنین عرضه بدون واسطه قیمت روغن هوایی را تا حد زیادی کاهش داده اند. خرده فروشان و همچنین صنایع هوایی میتوانند روغن هوایی مورد نیاز خود را با بهترین قیمت از شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا تهیه نمایند.

روغن هوایی ارزان

بهتر است فریب شعارهای تبلیغاتی که ادعا میکنند روغن هوایی ارزان بفروش میرسانند را نخورید زیرا روغن هوایی را همانطور که گفته شد تنها شرکت ها میتوانند ارزانتر از سایر فروشندگان عرضه کنند. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا نیز روغن هوایی ارزان را به فروش میرساند اما قیمت های این شرکت در حقیقت و در عمل پایینتر از سایر فروشندگان است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()