شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

روغن موتوری

موتور هر خودرو و دستگاهی برای اینکه روان کار کند باید با روغن موتور تغذیه شود. روغن موتوری دقیقا نقش خون در مویرگها را برای موتور ایفا میکند و باعث روانکاری موتور میشود. یک موتور که این موتور ممکن است برای هر نوع خودرو و یا دستگاهی باشد نخواهد توانست بدون روغن موتور به فعالیت خود ادامه دهد. روغن موتوری علاوه بر روانکاری وظیفه تمیز کاری را نیز در خودرو بر عهده دارد که همین موضوع دوام و عمر تمام قطعات موتور را چندین برابر میکند. انواع روغن موتوری نیز برای خودرو و دستگاه های گوناگون تولید و عرضه میشود که باید به روغن موتورهای بنزینی، روغن موتورهای دیزلی، روغن موتورهای گازسوز، روغن موتورهای دریایی و روغن موتورهای دو زمانه اشاره نمود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن موتوری | خرید و فروش روغن موتوری با بهترین قیمت

فروشگاه اینترنتی پترو تجهیز روانکاران میتواند کمک بسیار زیادی برای خرید روغن موتور باشد زیرا مشخصات روغن موتور را به طور کامل در وب سایت درج نموده است و خریدی آگاهانه انجام خواهد شد.

خرید روغن موتوری

روغن موتوری همانطور که میدانید در برند های  بسیار زیادی تولید و عرضه میشود. به طور مثال روغن موتورهای بنزینی که برای خودروهای شخصی و خودروهای نیمه سنگین مورد استفاده قرار میگیرند در برندهای زیادی بفروش میرسند که هر فروشنده نیز ادعا میکند که بهترین نوع روغن موتوری را بفروش میرساند. اما بر ای خرید روغن موتوری باید دقت لازم را داشته باشید. خرید روغن موتوری باید با در نظر گرفتن مواردی همچون مدل دستگاه و یا خودرو و کیفیت روغن انجام شود.

روغن موتوری

قیمت روغن موتوری

عوامل مختلفی وجود دارند که قیمت روغن موتوری را تعیین میکنند. نوع روغن موتوری و همچنین برند آن تاثیر کاملا مستقیمی بر روی قیمت روغن موتوری دارند. اما برخی فروشنده ها نیز وجود دارند که قیمت روغن موتوری را به صورت خود سرانه تعیین میکنند و توجهی به قیمت های مصوب ندارند. شرکت های وارد کننده زیادی نیز وجود دارند که قیمت روغن موتوری را بسیار منصفانه در نظر میگیرند. اما شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا از شرکت های وارد و عرضه کننده انواع روغن موتوری میباشد که محصولات خود را با قیمت های مصوب و یا حتی پایینتر به فروش میرساند.

روغن موتوری ارزان

افرادی که از قشر متوسط جامعه محسوب میشوند همواره به دنبال روغن موتوری ارزان هستند. اما متاسفانه بیشتر فروشگاه روغن موتوری ارزان برای عرضه ندارند. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا امکان بسیار مناسبی را با عرضه روغن موتوری ارزان فراهم کرده است تا با بودجه کم امکان خرید روغن موتوری برای افراد و فروشندگان با بودجه کم میسر باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()