شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

روغن صنعتی

دستگاه های صنعتی زیادی وجود دارند که در کارخانجات و کارگاه های تولیدی مورد استفاده قرار میگیرند که روانکاری دوره ای این دستگاه ها با روغن صنعتی انجام میشود. روغن صنعتی از دو ماده اصلی تشکیل میشود که این دو ماده عبارتند از روغن پایه و همچنین مواد افزودنی. روغن پایه ماده ای است که از پالایش نفت خام حاصل میشود و مواد افزودنی نیز همانطور که از نامشان پیداست به ماده به دست آمده از نفت خام افزوده میشوند. مواد افزودنی به منظور ایجاد خواص فیزیکی و همچنین شیمیایی به ماده حاصل از نفت خام  افزوده میشود. در این بخش می توانید تمام محصولات روغن صنعتی را مشاهده نموده و برای خرید روغن صنعتی اقدام نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن صنعتی | خرید و فروش روغن صنعتی با مناسبترین قیمت

شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا از شرکت های فعال در زمینه فروش روغن صنعتی میباشد که بخش پشتیبانی و فروش این شرکت میتوانند راهنما و مشاوره کاملی را برای خرید روغن صنعتی در اختیار شما قرار دهند.

خرید روغن صنعتی

برای خرید روغن صنعتی باید به برند و همچنین نوع روغن توجه داشته باشید. خرید روغن صنعتی بهتر است از برندهای مطرح جهانی انجام شود تا از کیفیت بالایی برخوردار باشد. روغن صنعتی در داخل و خارج کشور تولید و در برندهای متفاوتی عرضه میشود که از همین رو اگر آگاهی چندانی نسبت به برندهای روغن صنعتی ندارید باید اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب کرده و سپس خرید خود را انجام دهید. همچنین روغن صنعتی را باید متناسب با نوع دستگاه خریداری نمایید و استفاده اشتباه از روغن صنعتی میتوانید آسیب هایی را متوجه دستگاه کند. 

روغن صنعتی

قیمت روغن صنعتی

قیمت روغن صنعتی نیز در فروشگاه ها و شرکت های سراسر کشور مختلف است و همین موضوع باعث شده تا بیشتر خریداران با مشاهده قیمت های مختلف سردرگم شوند. قیمت روغن صنعتی در بیشتر فروشگاه های کشور با نوسان زیادی مواجه است ولی شرکت هایی همچون شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا وجود دارند که یک فروشنده و عرضه کننده بدون واسطه و مستقیم روغن صنعتی به شمار میروند و قیمت های بسیار مناسبی را نیز برای روغن صنعتی و دیگر محصولات خود در نظر گرفته اند.

روغن صنعتی ارزان

روغن صنعتی همانطور که در ابتدا نیز به آن اشاره شد از مصرف بالایی برخوردار است که همین مصرف بالا باعث شده است بیشتر تولید کنندگان و صاحبان صنایع به دنبال روغن صنعتی ارزان باشند. اما برای هر فروشگاهی مقدور نیست تا روغن صنعتی ارزان را بفروش برساند. شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا انواع روغن صنعتی ارزان را بفروش میرساند و تولید کنندگان و همچنین فروشندگان میتوانند روغن صنعتی مورد نیاز خود را با یک تماس از این فروشگاه تهیه نمایید. برای خرید روغن صنعتی الزاما نباید به فروشگاه ها مراجعه کنید بلکه میتوانید از فروشگاه اینترنتی روغن صنعتی نیز خرید خود را انجام دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()