شماره تماس: 1195885-0912 *** 5-26644100-021
0
ورود / عضویت کاربران
جستجوی پیشرفته
بر اساس شرکت سازنده
شرکت نفت
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

روغن دنده خودرو

از جمله روغن هایی که در یک خودرو سواری و یا سنگین و نیمه سنگین مورد استفاده قرار میگیرد روغن دنده خودرو میباشد. روغن دنده خودرو باعث میشود تا چرخ دنده های به کار رفته در گیربکس خودرو به خوبی محافظت شوند. روغن دنده خودرو باعث روانکاری در بخش های مختلف جعبه دنده میشود که باعث میشود خوردگی بین هر یک از اجزا به کمترین حد خود برسد و دوام و عمر قطعات افزایش یابد. روغن دنده خودرو مانند روغن موتور از عمر مشخصی برخوردار  است و باید از مدت زمان مشخصی که البته به کارکرد خودرو نیز بستگی دارد تعویض شود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن دنده خودرو | خرید و فروش انواع روغن دنده خودرو در شرکت پترو تجهیز روانکاران

شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا یکی از شرکت های توزیع کننده روغن دنده خودرو به صورت کلی و جزئی است که قیمت های بسیار مناسبی را برای محصولات خود در نظر گرفته است.

خرید روغن دنده خودرو

روغن دنده خودرو و همچنین روغن موتور باید به صورت دوره ای تعویض شوند که همین موضوع باعث شده تا مالک خودرو مجبور به پرداخت هزینه هایی برای تعویض آن شود. در خرید روغن دنده خودرو باید توجه داشته باشید که بهترین نوع آنرا خریداری نمایید زیرا روغن دنده هایی که از برندهای ناشناخته هستند کیفیت مناسبی ندارند و همین موضوع باعث میشود تا مجبور شوید در کوتاه مدت روغن دنده را تعویض نمایید. در خرید روغن دنده خودرو ابتدا به مدل خودروی خود و سپس برند آن را مورد بررسی قرار دهید تا از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

روغن دنده خودرو

قیمت روغن دنده خودرو

تعویض دوره ای روغن دنده خودرو موجب شده تا قیمت آن نیز برای مالک خودرو اهمیت بسزایی داشته باشد. قیمت روغن دنده خودرو معمولا مانند روغن موتور چندان بالا نیست اما همانطور که گفته شد باید به صورت دوره ای تعویض شود که همین موضوع اهمیت قیمت آنرا دوچندان کرده است. تنها مالک خودرو نیست که بر روی قیمت روغن دنده خودرو حساس است بلکه خرده فروشان و تعمیرکاران خودرو نیز به دنبال روغن دنده با قیمت مناسب هستند. شرکت هایی که در زمینه واردات و فروش روغن دنده خودرو فعالیت میکنند بهترین گزینه برای خریداران میباشند زیرا نازلترین قیمت ها را به مشتری پیشنهاد میدهند.

روغن دنده خودرو ارزان

روغن دنده خودرو ارزان یکی از شعارهایی است که برخی از شرکت ها و فروشنده ها برای فروش بیشتر خود در نظر میگیرند اما چیزی که در عمل دیده میشود این است که هیچ روغن دنده ارزانی به مشتری عرضه نمیشود و در مواردی نیز مشاهده میشود که مشتری هزینه بیشتری را بابت خرید میپردازد. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()